Domů Proč si vybrat naši školu Odkazy Ke stažení 24.09.2014

Ze zákulisí naší školy

Příspěvek SRPDŠ

Vážení rodiče,

platba příspěvku pro školní rok 2014/2015 se bude provádět až  po schůzi SRPDŠ, která se koná v den prvních třídních schůzek dne 9.10.2014 a na té se teprve stanoví výše příspěvku.

Info pro rodiče

VÁŽENÍ RODIČE,

PROSÍME,

veďte své děti k samostatnosti a umožněte jim, aby mohly samostatně vstoupit do školy a přezout se v šatnách.  Nenoste dětem tašku až do lavice, zvládnou to a zvládnou si taky nachystat věci na hodinu.  Neblokujte, prosím, příliš dlouho silniční komunikace v okolí školy.

Pokud dítě navštěvuje ranní školní družinu, prosíme o nástup do ŠD do 7:30. Při pozdějším příchodu prosíme o nástup do školy od 7:40, kdy se otevírá všem.

Děti z I. stupně, kteří mají dělenou hodinu a vyučování jim začíná v 9:00, mohou přicházet v tyto dny do ranní družiny do 8:00, nebo až před jejich vyučováním od 8:45. Prosíme, nezvoňte na ŠD od 8:00 do 11:45, ve třídách probíhá vyučování.

J DĚKUJEME J

Lovci Podnikavých duchů

Milí rodiče,

rád bych Vás předběžně seznámil s možností nového netradičního kroužku, který budeme otevírat od září 2014 na naší škole.

Kroužek nese název Lovci Podnikavých duchů a zaměřuje se na osobnostní rozvoj dětí. Děti se v něm hravou a zábavnou formou budou učit vyjednávat s druhými, obhajovat svůj názor, bránit se manipulaci, zvládat projevy svých emocí, hledat řešení problémů, pracovat v týmu a řadu dalších užitečných technik z oblasti tzv. „měkkých“ dovedností.

Kroužek děti přivede do kolektivu nových kamarádů, se kterými budou společně prožívat dobrodružný příběh. V něm si budou zkoušet praktické techniky, které jim mohu pomoci ve studijním a dále i pracovním životě.

Podrobnosti o kroužku najdete na stránkách autora metodik kroužku Lovci Podnikavých duchů, společnosti Business Kids (www.businesskids.cz), případně Vám rád poskytnu bližší informace na emailu zsbn.janhruska@seznam.cz

Věřím, že Vás kroužek zaujme a v září se budu těšit.

P. S. V tomto kroužku se nepoužívají počítače, ale hlava J

Děkuji a přeji hezký den, Mgr.  Jan Hruška

Šipkovaná

22.9. Po