Domů Proč si vybrat naši školu Odkazy Ke stažení 30.07.2015

Evropské projekty
MSMT

Ze zákulisí naší školy

Krásné prázdniny všem žákům i zaměstnancům školy! Hodně sluníčka, odpočinku a krásných zážitků. Uvidíme se zase v úterý 1. září 2015.

Images: prazdniny.gif

Další díl TVB
A je tu opět další díl naší školní televize TVB. Podívat se na něj můžete v sekci pravého panelu TVB.
Zavedení elektronické žákovské knížky

Vážení rodiče,

od 1. září 2015 zavádíme pro žáky 2. stupně elektronické žákovské knížky.  Chceme tím zvýšit informovanost rodičů o prospěchu žáků. K omlouvání nepřítomnosti žáků bude využíván omluvný list.  Pro úspěšné zavedení elektronických žákovských knížek nám prosím vyplňte dotazník, který žáci dostali dne 25. 6. 2015 a ten nám odevzdejte do 30. června.

K elektronické žákovské knížce budete mít přístup přes webové stránky školy (viz pravý panel s logem EŽK), přihlašovací údaje Vám budou zaslány na e-mail. Pokud nemáte přístup k internetu, bude Vašemu dítěti  1x týdně přehled známek vytištěn.

V případě, že se k Vám dotazník nedostal, můžete si jej na tomto místě stáhnout.

Věříme, že tento krok povede ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Výzva č. 56
Dokumenty k veřejné zakázce:
  1. Výzva k podání nabídky: zde
  2. Zadávací dokumentace: zde
  3. Doplňující informace: zde
  4. Výsledek výzvy: zde
  5. Smlouva s dodavatelem: zde

Žáci ZŠ B. Němcové jsou vicemistry České republiky

Žáci ZŠ Boženy Němcové se probojovali bez jediné porážky do republikového finále Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministra školství v basketbalu.

Cesta do republikového finále vedla přes okresní a krajské finále, které proběhlo v Ostravě 23. března. V krajském finále se chlapci z Opavy utkali s Novým Jičínem a po velmi bojovném výkonu slavili postup do kvalifikace o celorepublikové finále.

Kvalifikace na mistrovství republiky proběhla v Opavě 14. dubna za účasti týmů z Prostějova, Kroměříže a domácí ZŠ Boženy Němcové. Rozhodnutí o jediném postupujícím přineslo utkání mezi Opavou a Prostějovem, které se stalo jasnou záležitostí chlapců z Opavy. Ti ve vynikající atmosféře porazili prostějovské 38:12. Vítězství chlapců ze ZŠ B. Němcové bylo vynikajícím úspěchem a poctou reprezentovat Opavu na republikovém finále, které se uskutečnilo 29. - 30. dubna v Jindřichově Hradci.

V Jindřichově Hradci chlapci z Opavy bojovali srdcem a probojovali se až do samého finále. Jejich nasazení a celoroční úsilí byly korunovány stříbrnou medailí. Poděkování patří samozřejmě i trenérům týmu Tomáši Bartošíkovi, Davidu Klapetkovi a celému „týmu“ fanoušků, kteří v rámci projektu „Fandíme slušně“ podporovali kluky do samého konce.

Účast v prestižní soutěži a tento vynikající výsledek jsou skvělým vstupem do další nejen sportovní etapy života všech zúčastněných, ale také příkladem ostatním.

Podívejte se na sestřih celého turnaje:

1. Sestřih : http://www.sportovniligazs.cz/aktuality/
  2. Slavnostní zakončení turnaje - http://basketbal.tvcom.cz/Zapas/Sezona-2014-2015/123409-Republikove-finale-ASSK-CR-v-basketbalu-zakladnich-skol-Kategorie-IV-%28slavnostni-zakonceni%29.htm
  3. Finále chlapci:  http://basketbal.tvcom.cz/Zapas/Pohlavi-Muzi/Sezona-2014-2015/123408-Republikove-finale-ASSK-CR-v-basketbalu-zakladnich-skol-Kategorie-IV-%28chlapci%29.htm

Koukněte se na to, kdo máte zájem, byl to boj!!!!!

Nick

Zapomněl jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Logo EŽK