Domů Proč si vybrat naši školu Odkazy Ke stažení 07.07.2015
Nabídka informací
Domů
Kontakt na školu
Historie
Adopce na dálku

Informace pro rodiče
Pracovníci školy
Kdo je kde
Organizace šk. roku
Pro rodiče prvňáčků
Pro rodiče deváťáků
Lyžařský výcvik
Ozdravný pobyt
Kroužky
Napište nám

Školní vzdělávací program
Plán tvorby ŠVP
Charakteristika a zaměření školy
Učební plány
Soutěže


Nejlepší žáci školy
Žákovský parlament
SRPDŠ
Ekoškola

BAJTÍK - poč. soutěž
Slovíčkohraní
Fotogalerie
Hledat
Motto
PROJEKTY
Školní poradenské pracoviště
Suplování
Rozvrhy tříd a učitelů
Jídelní lístek
Moodle
Evropské projekty
MSMT

MSMT

Ovoce do škol
Ovoce do škol
Ze zákulisí naší školy

Ze zákulisí naší školy
Další díl TVB
A je tu opět další díl naší školní televize TVB. Podívat se na něj můžete v sekci pravého panelu TVB.
Zavedení elektronické žákovské knížky

Vážení rodiče,

od 1. září 2015 zavádíme pro žáky 2. stupně elektronické žákovské knížky.  Chceme tím zvýšit informovanost rodičů o prospěchu žáků. K omlouvání nepřítomnosti žáků bude využíván omluvný list.  Pro úspěšné zavedení elektronických žákovských knížek nám prosím vyplňte dotazník, který žáci dostali dne 25. 6. 2015 a ten nám odevzdejte do 30. června.

K elektronické žákovské knížce budete mít přístup přes webové stránky školy (viz pravý panel s logem EŽK), přihlašovací údaje Vám budou zaslány na e-mail. Pokud nemáte přístup k internetu, bude Vašemu dítěti  1x týdně přehled známek vytištěn.

V případě, že se k Vám dotazník nedostal, můžete si jej na tomto místě stáhnout.

Věříme, že tento krok povede ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Televizní dokument z 1. ročníku Sportovní ligy ZŠ

Vážení a milí přátelé školy,

chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že televizní dokument z 1. ročníku Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministra školstvímůžete sledovat v pondělí 22. června od 19:35 hodin na ČT Sport před vysíláním pořadu o EURO U 21.

Dokument představí nejzajímavější okamžiky ze všech šesti republikových finále žákovské ligy, která se odehrála pod hlavičkou AŠSK, MŠMT a ČUS v šesti vybraných městech České republiky od března do června 2015.

Výzva č. 56
Dokumenty k veřejné zakázce:
 1. Výzva k podání nabídky: zde
 2. Zadávací dokumentace: zde
 3. Doplňující informace: zde

Vyhodnocení 10. ročníku soutěže BAJTÍK
Dne 28. května proběhlo na naší škole finálové kolo počítačové soutěže Bajtík. Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži. Práce žáků byly na podobné úrovni a bylo pro nás velmi obtížné vybrat ty nejlepší. Proto také do finále v jednotlivých kategoriích postoupil různý počet soutěžících. Téma letošní soutěže bylo „Zdravý životní styl“. Ve finálovém kole jsme se dozvěděli k tomuto tématu osobní názor soutěžících při jejich prezentaci soutěžní práce. Porota finálového kola byla složena z vyučujících jednotlivých škol, kteří své žáky doprovodili na finále. Kategorie Kilobajtík se zúčastnilo 23 žáků, kategorie Megabajtík 24 žáků a v kategorie Gigabajtík 8 žáků. 

Umístění žáků v jednotlivých kategoriích:

Zpětná vazba projektu Rodilí mluvčí do škol

Vážení rodiče,

vzhledem k blížícímu se konci školního roku a tudíž také projektu Rodilí mluvčí do škol, bychom Vás rádi požádali o zpětnou vazbu z výuky s rodilým mluvčím ze strany rodičů zapojených dětí. 

Dotazník, prosím, vyplňte elektronicky zde .

Děkujeme za spolupráci

Slavnostní předání vysvědčení

29. 6. Po

 • Slavnostní předání vysvědčení 9. tříd – Loutkové divadlo
  • 15:30 IX.A
  • 17:00 IX.B
 • Kontrola třídních knih
Slavnostní ukončení školního roku

30. 6. Út  

Slavnostní ukončení školního roku 2014/2015

Žáci ZŠ B. Němcové jsou vicemistry České republiky

Žáci ZŠ B. Němcové jsou vicemistry České republiky 

Žáci ZŠ Boženy Němcové se probojovali bez jediné porážky do republikového finále Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministra školství v basketbalu.

Cesta do republikového finále vedla přes okresní a krajské finále, které proběhlo v Ostravě 23. března. V krajském finále se chlapci z Opavy utkali s Novým Jičínem a po velmi bojovném výkonu slavili postup do kvalifikace o celorepublikové finále.

Kvalifikace na mistrovství republiky proběhla v Opavě 14. dubna za účasti týmů z Prostějova, Kroměříže a domácí ZŠ Boženy Němcové. Rozhodnutí o jediném postupujícím přineslo utkání mezi Opavou a Prostějovem, které se stalo jasnou záležitostí chlapců z Opavy. Ti ve vynikající atmosféře porazili prostějovské 38:12. Vítězství chlapců ze ZŠ B. Němcové bylo vynikajícím úspěchem a poctou reprezentovat Opavu na republikovém finále, které se uskutečnilo 29. - 30. dubna v Jindřichově Hradci.

V Jindřichově Hradci chlapci z Opavy bojovali srdcem a probojovali se až do samého finále. Jejich nasazení a celoroční úsilí byly korunovány stříbrnou medailí. Poděkování patří samozřejmě i trenérům týmu Tomáši Bartošíkovi, Davidu Klapetkovi a celému „týmu“ fanoušků, kteří v rámci projektu „Fandíme slušně“ podporovali kluky do samého konce.

Účast v prestižní soutěži a tento vynikající výsledek jsou skvělým vstupem do další nejen sportovní etapy života všech zúčastněných, ale také příkladem ostatním.

Podívejte se na sestřih celého turnaje:

 1. Sestřih : http://www.sportovniligazs.cz/aktuality/
 2. Slavnostní zakončení turnaje - http://basketbal.tvcom.cz/Zapas/Sezona-2014-2015/123409-Republikove-finale-ASSK-CR-v-basketbalu-zakladnich-skol-Kategorie-IV-%28slavnostni-zakonceni%29.htm
 3. Finále chlapci:  http://basketbal.tvcom.cz/Zapas/Pohlavi-Muzi/Sezona-2014-2015/123408-Republikove-finale-ASSK-CR-v-basketbalu-zakladnich-skol-Kategorie-IV-%28chlapci%29.htm

Koukněte se na to, kdo máte zájem, byl to boj!!!!!

Přihlášení
Nick

HesloZapomněl jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Elektronická žákovská knížka
Logo EŽK

Přihlášení do EŽK

Školní televize TVB
Logo TVB

Školní televize TVB

Projekt Emise
Logo Emise

Náš školní projekt Emise

OCENĚNÍ za výborné výsledky v testování
Ocenění společnosti Scio

Hosting školních stránek

TOPlist
Evropské projekty
MSMT

Svátky
Dnes má svátek
QR kód školy
QR kód