Vyhodnocení 5. ročníku soutěže BAJTÍK

V pátek 14. května 2010 proběhl na naší škole 5. ročník okresního kola počítačové soutěže Bajtík 2010, kterého se zúčastnilo celkem 35 žáků z 13 základních škol a víceletých gymnázií. Do dalšího kola, tzv. velkého finále, postupují z každé kategorie 4 žáci. Letošní 5. ročník hodnotili již 4 porotci, soutěžní porotu doplnila paní učitelka Mgr. Marie Plačková ze ZŠ a Mš Ludgeřovice. Toto velké finále proběhne ve čtvrtek 27. 5. 2010 ve 14:30 hodin na ZŠ Opava, B. Němcové 2.

Stejně jako v loňském roce budou muset vítězové školního kola svou práci obhájit před porotou a tak možná svým vystoupením zapůsobit lépe, či hůře na hodnocení přítomných porotců. Všem finalistům držíme palce, aby se jim prezentace jejich prací povedla co nejvíce. Ti nejlepší budou jako každý rok odměněni hodnotnými cenami a diplomy.

Velmi bychom chtěli poděkovat i učitelům, kteří své žáky připravili na soutěž, a rádi bychom je přivítali v naší škole ve čtvrtek 27. 5. 2010, kde se stanou také porotci a pomohou nám vybrat 1. až 4. umístění žáků v jednotlivých soutěžních kategoriích.

Úkoly, které měli žáci v 5. ročníku soutěže Bajtík splnit, nebyly jednoduché.

Abecední seznam postupujících žáků v kategorii Kilobajtík:

Bek

Kryštof

ZŠ Opava, Vrchní

Fréhar

Daniel

ZŠ Opava, T. G. Masaryka

Freisler

Michal

ZŠ a MŠ Bohuslavice

Synek

Samuel

ZŠ Opava, B. Němcové 2

Abecední seznam postupujících žáků v kategorii Megabajtík:

Justová

Veronika

ZŠ a MŠ Ludgeřovice

Mužík

Vít

Gymnázium Vítkov

Pala

Lukáš

ZŠ Opava, Englišova

Weis

Albert

ZŠ Opava, Ochranova

Abecední seznam postupujících žáků v kategorii Gigabajtík:

Bajtek

Matěj

ZŠ Opava, E. Beneše

Mikšík

Lukáš

ZŠ Opava, B. Němcové 2

Semenišín

Petr

ZŠ Opava, U Hřiště

Ševčík

Kryštof

ZŠ Opava, Mařádkova

Členové soutěžní poroty okresního kola:

Velké finále 5. ročníku počítačové soutěže Bajtík proběhne ve čtvrtek dne 27. 5. 2010 ve 14:30 hodin na ZŠ Opava B. Němcové.