Vyhodnocení 8. ročníku soutěže BAJTÍK

Průběh soutěže:

1) okresní kolo

V pátek 17. května 2013 proběhl na naší škole již 8. ročník počítačové soutěže Bajtík. Zájem o tuto soutěž byl veliký a zaznamenali jsme rekordní účast soutěžících. Ve třech věkových kategoriích soutěžilo celkem 67 žáků ze 17 základních škol a gymnázií. Tématem letošní soutěže byla „VODA“ ve všech podobách. Do dalšího finálového kola postoupili z každé kategorie 4 soutěžící.

Podívejme se na úkoly, které měli žáci v 8. ročníku soutěže Bajtík splnit:

2) finále soutěže

Vítězné práce kilobajtíků

Ve středu 30. května 2013 proběhlo očekávané finálové kolo již osmého ročníku počítačové soutěže Bajtík. Pojďme se společně podívat, jak toto finálové odpoledne probíhalo.

Z celkem 67 prací vybrala odborná porota do středeční finálové přehlídky dvanáct nejzdařilejších. O konečném pořadí soutěžících rozhodli nakonec učitelé jednotlivých zastoupených škol. Letos diváky nejvíce zaujalo z kategorie Kilobajtík vystoupení  Lukáše Rychlého ze ZŠ a MŠ Dolní Životice, který nám představil svou chobotničku. V prostřední kategorii Megabajtíktéměř profesionálně předvedla svou prezentaci na téma Voda žákyně Gymnázia Vítkov Kalužová Adéla. Loňské vítězství  v kategorii Gigabajtík obhájil žák reprezentující ZŠ Opava, Mařádkova  Bulek Jáchym s působivou a technicky propracovanou webovou prezentací Aquel. Ocenění však získali také další mladí tvůrci, jejichž výsledky uvádíme v tabulce.

Děkujeme také všem pedagogům, kteří připravili své svěřence na tuto soutěž. Budeme se těšit, že příští rok na naší škole přivítáme a odměníme další talentované žáky!

Oceněné práce a jejich umístění:

Příjmení

Pořadí