Vyhodnocení 10. ročníku soutěže BAJTÍK

Průběh soutěže:

1) Okresní kolo

Ve středu 13. května 2015 proběhl na naší škole již 10. ročník počítačové soutěže Bajtík. Ve třech věkových kategoriích soutěžilo celkem 55 žáků ze 17 základních škol a gymnázií. Tématem letošní soutěže byl „Zdravý životní styl“. Kategorie Kilobajtík se zúčastnilo 23 žáků, kategorie Megabajtík 24 žáků a v kategorie Gigabajtík 8 žáků.

Podívejme se na úkoly, které měli žáci v 10. ročníku soutěže Bajtík splnit:

2) Finále soutěže

Ve čtvrtek 28. května proběhlo finálové kolo počítačové soutěže Bajtík. Práce žáků byly na podobné úrovni a bylo pro nás velmi obtížné vybrat ty nejlepší. Proto také do finále v jednotlivých kategoriích postoupil různý počet soutěžících. Do dalšího finálového kola postoupili z kategorie Kilobajtík 4 soutěžící, z kategorie Megabajtík 5 soutěžících a z kategorie Gigabajtík 3 soutěžící. Ve finálovém kole jsme se dozvěděli osobní názory soutěžících při jejich prezentaci soutěžních prácí. Porota finálového kola byla složena z vyučujících jednotlivých škol, kteří své žáky doprovodili na finále. Všichni finalisté byli odměněni hodnotnými cenami. Všem moc gratulujeme.

Děkujeme všem vyučujícím za přípravu svých svěřenců a budeme se opět těšit na další ročník soutěže.

Oceněné práce a jejich umístění:

Kategorie Kilobajtík:
1. místo: Harazínová Simona - ZŠ a MŠ Dolní Životice