Další úspěch naší školy

V úterý 23. 6. 2020 se završila celoroční práce našich žáků na projektu Příběhy našich sousedů. Prezentace jednotlivých týmů proběhla v krásném prostředí ZUŠ v Hradci nad Moravicí. Jako nejlepší tým byl zvolen tým naší školy složený z chlapců třídy 9. A, který tvořili Štěpán Jurásek, Filip Ruský, Ondra Hula, Tonda Halfar a Štěpán Koráb a oceněna jejich práce, která zpracovávala životní příběh pana Brebana.

Zároveň musíme pochválit tým žáků třídy 8.B ve složení Adam Žyla, Amálie Podrazká, Soňa Chodurová, Anežka Mařádková a Viktorie Andronikidu a jejich práci o paní Květoslavě Kaštovské.

Oba týmy pracovaly pod vedením paní učitelky Kristiny Musilové a Taťány Honajzerové.

Plán akcí na březen 2021

Od 1. 3. Po

• Distanční výuka pro všechny ročníky školy

• 2.-3.h Beseda pro žáky zaměřená na prevenci v oblasti rizikové komunikace realizované pomocí internetu a mobilních telefonů – VIII.B