boženy němcové 2
Aktuálně
  • Nabídka pronájmu tělocvičny: zde

  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

Klub rodičů ve šk. r. 2018/2019

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

BOŽKA ZPRÁVY
logo600x600Hlavni
Žákovský parlament

MTBCROSS

Dne 27. 9. 2018 se uskutečnil už tradiční závod na horských kolech MTBCROSS na Stříbrném jezeře. Za krásného počasí si žáci sáhli až na maximum svých sil a dokázali zajet krásné výsledky.  Na bednu vítězů dosáhl Sebastian Dvořák, který obsadil ve své kategorii krásné 3. místo.  Výsledky jsou na stránkách pořadatele   http://www.mtbcross.cz/vysledky/

Chci poděkovat všem žákům za jejich výkony a také organizátorům za skvělou akci – Mgr. Jan Hruška

Kalendář akcí na říjen 2018

27. 9. Čt

  • DVPP Poruchy autistického spektra – Thimelová
  • MTB cros – soutěž
  • Porada ředitelů

28. 9. Pá

  • Státní svátek

1. 10. Po

  • Setkání na KÚ v rámci projektu Inkluze – Salamonová
  • Vojenské cvičení – Matušek

2. 10. Út

  • DVPP Praxe inkluzivního vzdělávání založené na důkazech – Sitmalidisová
  • 10:30 – 11:30 Náhradní lekce plavání III.B, IV.B
  • Vojenské cvičení – Matušek

3. 10. St

  • 14:30 Pracovní porada
  • DVPP Praxe inkluzivního vzdělávání založené na důkazech – Sitmalidisová

4. 10. Čt

  • 10:00 MKPB – Monika a Jiří Vackovi: AUSTRÁLIÍ S DÍTKY V ZÁDECH – IV.A, V.A, V.B

5. 10. Pá

  • Minizoo I.A, I.B, II.A, II.B
  • Den profesí 8. + 9. ročník – 20 žáků
  • Festival her a hlavolamů – akce ŠD
  • DVPP Dramatická výchova ve škole – Slováčková
  • Logická olympiáda 3. – 5. ročník – zájemci, proběhne v informatice

8. 10. Po

  • 10:40 Pracovní schůzka ŠOT

9. 10. Út

  • Preventivní program Vlastní bezpečí (Městská policie)
  • 8:00 I.A, 9:00 I.B
  • DVPP Sdílna KOOI – Ševčíková

10. 10. St

  • DVPP Prezentace studijních oborů – Ševčíková
  • Návštěva expozice Slezskoostravského hradu
  • Třídnická hodina – 1. vyučovací hodina

11. 10. Čt

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Exkurze Praha IX.B
  • Setkání školních speciálních pedagogů
  • Sportovní olympiáda v Liptovském Mikuláši

12. 10. Pá

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Exkurze Praha IX.B
  • Sportovní olympiáda v Liptovském Mikuláši
  • Hadrový bál – akce ŠD
  • Logická olympiáda 2. stupeň – v hodinách informatiky

15. 10. Po

  • DVPP Diagnostika školní připravenosti – Langrová
  • Vojenské cvičení – Matušek

16. 10. Út

  • Vojenské cvičení – Matušek

17. 10. St

  • Školení ČŠI – Základní vzdělávání z pohledu ČŠI – Lexová
  • 10:45 Emise (fyzika)
  • Stolní tenis – soutěž
  • DVPP Inkluze – Prvky Montessori pedagogiky – Šlezingrová, Žídková
  • Vojenské cvičení – Matušek, Bartošík
  • Junior NBA basketbal

18. 10. Čt

  • 16:00 Schůzka třídních důvěrníků
  • 16:00 Klub rodičů na téma „Máme doma prvňáčka“ (Mgr. Zuzana Pavelová)
  • 17:00 Třídní schůzky
  • Draci a dráčci – akce ŠD
  • DVPP Inkluze – Prvky Montessori pedagogiky – Šlezingrová, Žídková
  • Vojenské cvičení – Matušek, Bartošík

19. 10. Pá

  • Vojenské cvičení – Matušek, Bartošík
  • DVPP Inkluze – Prvky Montessori pedagogiky – Šlezingrová, Žídková

22. 10. Po

  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VIII.A
  • DVPP Přírodniny jako nástroj kresby a malby – Pavlíčková
  • Vojenské cvičení – Bartošík

23. 10. Út

  • DVPP Žák s autismem v prostředí ZŠ – Svozilová, Vaňková, Langrová
  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VI.B
  • Vojenské cvičení – Bartošík

24. 10. St

  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VII.B
  • Vojenské cvičení – Bartošík

25. 10. Čt

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – exkurze Brno VIII.A
  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VI.A
  • Vybíjená – akce ŠD
  • Vojenské cvičení – Bartošík

26. 10. Pá

  • Canisterapie I.A, I.B
  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – exkurze Brno VIII.A
  • Vojenské cvičení – Bartošík
  • Logická olympiáda – 1. a 2. r.

29. 10. Po

  • Podzimní prázdniny

30. 10. Út

  • Podzimní prázdniny

31. 10. St

  • Cesta za pokladem – akce ŠD
  • Junior NBA basketbal