Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Druháci vyrazili na školní výlet do Žimrovic

V druhém červnovém týdnu jsme se vypravili s druháčky na dvoudenní školní výlet. Do Hradce nad Moravicí jsme přijeli vlakem, ale dál už jsme museli jít pěšky. Cestou do nedalekých Žimrovic jsme měli možnost prohlédnout si různá zvířata v jednom z místních statků. Také jsme si mohli zahrát několik aktivit zaměřených na smysly. Odpolední program jsme museli upravit kvůli deštivému počasí. Hry venku na hřišti jsme proto prostřídali se sportovní zábavou v tělocvičně.  Druhý den jsme se pěšky přesunuli na hradecký zámek, kde jsme absolvovali předem domluvený edukační program. Dozvěděli jsme se tam spoustu zajímavostí ze života bývalých obyvatel zámku, zajímavý byl také výklad o tom, jak se v průběhu staletí měnily budovy zámku. Pak už následoval zasloužený oběd a odjezd vlakem do Opavy.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení