boženy němcové 2
Aktuálně
  • Nenechte si ujít informační systém obsahující vzdělávací nabídku středních škol – více na www.infoabsolvent.cz
  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů ve šk. r. 2018/2019

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Kontakty

Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace
Adresa:Boženy Němcové 1317/2
746 01 Opava, Předměstí
Moravskoslezský kraj
Telefon:+420 731 194 786
E-mail:skola@zsbnopava.cz
WEB:www.zsbnopava.cz
IČ: 70999180
IZO:102 432 554
REDIZO: 600 142 892
ID datové schránky:dkqmqhj
Číslo účtu:ČSOB: 181717122/0300
SRPDŠ:FIO Banka: 2700353439 / 2010
Školní družina:734 170 639
Zřizovatel:Statutární město Opava, Horní náměstí 69, 746 26 Opava

 

Jídelna

Informace o stravném, odhlašování a přihlašování stravníků:
Web pro objednávaní obědů:Školní jídelna
Telefon:602 583 939
Adresa jídelny:U Hřiště 35, Opava
Email:uhriste@skolnijidelny.cz

 

QR kód  školy

Kontaktujte nás

Kalendář akcí na září 2019

2. 9. Po

  • Zahájení školního roku 2019/2020 (2 vyuč. hodiny)
  • 11:00  Aktiv třídních učitelů

3. 9. Út

  • Seznámení se školním řádem, BOZ – třídní učitelé
  • 13:00 Schůzka realizačního týmu Akademie (Lex, Sal, Hon, Slo, Šev, Mus, Mat)

4. 9. St

  • 11:00 Konzultace s logopedem SPC pro vady řeči – Weinholdová, Jelenová, Žídková

5. 9. Čt

  • Festival Art and Science – IX.A, IX.B
  • 9:00 Přednáška pro děti VI.B SPC

6. 9. Pá

  • Začátek výuky plavání IV.A, IV.B

9. 9. Po

  • Adaptační pobyt VI.A

 10. 9. Út

  • 8:00 Focení 1. tříd (Photodienst)
  • Adaptační pobyt VI.A

11. 9. St 

  • 9:00 Inkluze – závěrečné hodnocení – Lexová, Salamonová, Langrová
  • Kreslení na asfalt – akce ŠD
  • Adaptační pobyt VI.A, VI.B

12. 9. Čt 

  • 8:30 Dopravní výchova III.A
  • Velká cena malých zoologů – výběr 4. – 5. r.
  • Adaptační pobyt VI.B

13. 9. Pá

  • Krajské kolo soutěže Wolfram
  • Adaptační pobyt VI.B

16. 9. Po

  • Divadelní představení – 1. ročník
  • Plány na šk. rok, tematické plány – termín odevzdání

18. 9. St 

  • Dopravní výchova IV.A
  • Šipkovaná – akce ŠD
  • Metodická poradna ZŘ – Salamonová

19. 9. Čt 

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková

20. 9. Pá 

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková

23. 9. Po

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

24. 9. Út

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková

25. 9. St 

  • Dopravní výchova IV.B
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

26. 9. Čt

  • Schůzka koordinátorů MAP – Salamonová