boženy němcové 2
Aktuálně

  • Nabídka pronájmu tělocvičny: zde

  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

BOŽKA ZPRÁVY
logo600x600Hlavni
Žákovský parlament

Kontakty

Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace
Adresa:Boženy Němcové 1317/2
746 01 Opava, Předměstí
Moravskoslezský kraj
Telefon:+420 731 194 786
E-mail:skola@zsbnopava.cz
WEB:www.zsbnopava.cz
IČ: 70999180
IZO:102 432 554
REDIZO: 600 142 892
ID datové schránky:dkqmqhj
Číslo účtu:ČSOB: 181717122/0300
Číslo účtu pro platbu SRPDŠ:FIO Banka: 2700353439 / 2010
Školní družina:734 170 639
Zřizovatel:Statutární město Opava, Horní náměstí 69, 746 26 Opava

 

Jídelna

Informace o stravném, odhlašování a přihlašování stravníků:
Web pro objednávaní obědů:Školní jídelna
Telefon:602 583 939
Adresa jídelny:U Hřiště 35, Opava
Email:uhriste@skolnijidelny.cz

 

QR kód  školy

Kontaktujte nás

Kalendář akcí na červen

1. 6. Pá

  • Exkurze Osvětim, Krakov – VIII.A, VIII.B
  • Exkurze Brno Anthropos (projekt Paměťové instituce) – VI.A, VI.B
  • Vyhodnocení soutěže Živá voda – Filip Čech, Matouš Antala, Jan Tesařík
  • Den dětí pro 1. stupeň – organizuje IX.B

4. 6. Po

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Výlet IX.B

5. 6. Út

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Výlet IX.B
  • Výlet VI.B
  • Setkání speciálních pedagogů – Langrová
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucí VI.B

6. 6. St 

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Exkurze Vídeň – vybraní žáci
  • Kulatý stůl Politika mládeže
  • Projektový den s rodilým mluvčím – IX.B
  • Den přírodních věd – MGO, vybraní žáci 8. ročníku
  • Arboretum – I.B
  • Setkání k inkluzi – Ševčíková, Sitmalidisová
  • 16:00 – 8. Klub rodičů na téma “Co dělat s dětmi o prázdninách, když prší…”

7. 6. Čt  

  • Škola v přírodě II.B,V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Atletický čtyřboj

8. 6. Pá

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Supervize k učebním stylům – Langrová

11. 6. Po

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Diagnostika matematických schopností a dovedností – Langrová, Ševčíková

12. 6. Út

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Výlet V.A
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Hello Games
  • Svět techniky IX.A
  • Žák s poruchami chování v procesu inkluze – Langrová, Mižďochová, Svozilová
  • Schůzka spec. Pedagogů a psychologů – Langrová, Škarková Stojanová

13. 6. St

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Pasování na čtenáře – I.A, I.B
  • Projektový den s rodilým mluvčím – IX.A
  • Konference Digitální technologie v českých školách – Musilová, Salamonová
  • Výlet V.A

14. 6. Čt

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Výlet VI.B
  • Výlet IV.A
  • Svět techniky VI.B
  • Atletický čtyřboj

15. 6. Pá

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Výlet IV.A
  • Svět techniky I.A, I.B
  • Paměťové instituce Hrabyně – VIII.A

18. 6. Po

  • Ukončení sběru vršků
  • Svět vynálezců – VIII.A (3. – 5. h)
  • Knihovnická lekce II.B

19. 6. Út

  • Svět vynálezců – VIII.A (3. – 5. h)
  • Učení v lese III.A
  • 16:00 Schůzka rodičů a žáků budoucích prvních tříd

20. 6. St

  • Svět vynálezců – VIII.A (3. – 5. h)
  • Výlet IV.B
  • Stavíš, stavím, stavíme – soutěž stavění z Merkuru

21. 6. Čt

  • Svět vynálezců – VIII.A (3. – 5. h)
  • Svět techniky VII.B
  • Odpoledne netradičních her (vítání léta) – akce ŠD
  • Knihovnická lekce II.A
  • 14:30 Pedagogická porada

22. 6. Pá

  • Svět vynálezců – VIII.A (3. – 5. h)
  • Výlet I.A, I.B
  • Paměťové instituce Hrabyně – VIII.B

25. 6. Po

  • Den EU
  • Cambridge zkouška
  • Kontrola třídních knih

26. 6. Út

  • Chemie na hradě VIII.A
  • Výlet VI.A
  • Turnaj ŠD v kopané
  • Hradec nad Moravicí I.A

27. 6. St

  • Výměna učebnic
  • Geometrický svět II.A, II.B
  • EVVO program v MŠ Heydukova I.A

28. 6. Čt

  • Třídnické práce
  • Rozloučení s deváťáky
    • 15:30 IX.A
    • 17:00 IX.B

29. 6. Pá

  • Slavnostní předávání vysvědčení