boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Kalendář akcí na březen 2019

1. 3. Pá

  • Okresní kolo chemické olympiády – Jan Chovanec, Martin Král

2. 3. So 

  • Výlet Pevnost poznání – akce ŠD

5. 3. Út

  • Anglické divadlo – 3. – 9. ročník
  • 15:30 Schůzka Předškoláček MŠ Heydukova

6. 3. St

  • Exkurze do Parlamentu ČR – Matýsek, Nešutová, Vavrošová
  • Schůzka KOOI
  • 14:30 Pracovní porada

7. 3. Čt

  • Soutěž gymnastika

8. 3. Pá

  • Třídnická hodina – 4. vyuč. h.

11. 3. – 15. 3. Po – Pá 

  • Jarní prázdniny

17. 3. Ne – 23. 3. So

  • Ozdravný pobyt žáků 5. tříd

19. 3. Út

  • DVPP – Práce s diferencovanou třídou ve fyzice – Bahenská
  • Emise chemie
  • Krajské kolo MO – Valtrová
  • Basketbal – soutěž

20. 3. St

  • DVPP – Netradiční formy rozvoje matematiky a logické nadání – Bahenská

21. 3. Čt

  • Krajské kolo dějepisné olympiády – Plaček
  • Deutsch ist super – 6. třídy
  • Ponožkový den IV.B (Den dětí s Dawnovým syndromem)
  • Basketbal – soutěž

22. 3. Pá

  • Matematický klokan
  • Lyžařské závody O pohár náměstkyně primátora města Opavy

23. 3. So

  • Pohádkový svět

25. 3. Po

  • Krajské kolo astronomické olympiády

26. 3. Út

  • Ukázkové hodiny
  • Jednohubky – akce ŠD

27. 3. St

  • Soutěž Kdo hraje, ten jede
  • Házená – soutěž

28. 3. Čt

  • DVPP Jak dělat matematiku zábavně – Žídková
  • Den učitelů – ocenění pedagogů – Sitmalidisová

29. 3. Pá

  • DVPP Jak dělat matematiku zábavně – Žídková
  • FED – soutěž AJ – 5. třídy
  • Ples školy
Plán akcí na říjen 2021

4. 10. Po

  • Preventivní program Vlastní nebezpečí – I.A + I.B (2.+3.h)
  • Knihovnická lekce II.B
  • Dýňový týden – akce ŠD
  • Třídící patrola – vybraní žáci + Sokolová

5. 10. Út

  • DVPP Prezentace studijních programů – Bahenská

6. 10. St

  • Geošifra – vybraní žáci + Černá
  • 15:00 Pracovní porada online

7. 10. Čt

  • Knihovnická lekce II.A, III.A

8. 10. Pá

  • 10:00 – 11:30 Simulační hry IX.A
  • Naši dravci SVČ – ŠD (I.A+II.A)
  • Volby do parlamentu

9. 10. So

  • Volby do parlamentu

11. 10. Po

  • Dopravní výchova III.A
  • 10:00 – divadelní představení Královna koloběžka první – 1. A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B

14. 10. Čt

  • W1 Praktický model primární prevence rizikového chování ve škole – Chovancová, Sitmalidisová, Lexová, Langrová
  • Exkurze Všestary VI.A + VI.B – Honajzerová, Gebauerová, Matušek, Svozilová
  • Strašidelné odpoledne – akce ŠD

15. 10. Pá

  • 10:00 Knihovnická lekce V.B

18. 10. Po

  • Dopravní výchova III.B
  • Testování ČŠI

19. 10. Út

  • 14:00 – 16:00 Kvíz ve větvích
  • Hledej, najdi, odpověz – akce ŠD

21. 10. Čt

  • 14:00 – 16:00 Kvíz ve větvích
  • 16:00 Školská rada

22. 10. Pá

  • Terénní práce ze zeměpisu VII.A
  • 8:30  – úvodní knihovnická lekce 1. B (Okresní knihovna Petra Bezruče)

25. 10. Po

  • Ředitelské volno

26. 10. Út

  • Ředitelské volno
  • W2 Praktický model primární prevence rizikového chování ve škole – Chovancová, Sitmalidisová, Lexová, Langrová

27. 10. St

  • Podzimní prázdniny

28. 10. Čt

  • Státní svátek

29. 10. Pá

  • Podzimní prázdniny
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament