boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Kalendář akcí na červen 2018

1. 6. Pá

  • Exkurze Osvětim, Krakov – VIII.A, VIII.B
  • Exkurze Brno Anthropos (projekt Paměťové instituce) – VI.A, VI.B
  • Vyhodnocení soutěže Živá voda – Filip Čech, Matouš Antala, Jan Tesařík
  • Den dětí pro 1. stupeň – organizuje IX.B

4. 6. Po

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Výlet IX.B

5. 6. Út

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Výlet IX.B
  • Výlet VI.B
  • Setkání speciálních pedagogů – Langrová
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucí VI.B

6. 6. St 

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Exkurze Vídeň – vybraní žáci
  • Kulatý stůl Politika mládeže
  • Projektový den s rodilým mluvčím – IX.B
  • Den přírodních věd – MGO, vybraní žáci 8. ročníku
  • Arboretum – I.B
  • Setkání k inkluzi – Ševčíková, Sitmalidisová

7. 6. Čt  

  • Škola v přírodě II.B,V.B
  • Divadlo do škol IX.A

8. 6. Pá

  • Škola v přírodě II.B, V.B
  • Divadlo do škol IX.A
  • Supervize k učebním stylům – Langrová

11. 6. Po

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Výlet V.A
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Diagnostika matematických schopností a dovedností – Langrová, Ševčíková

12. 6. Út

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Výlet V.A
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Hello Games
  • Svět techniky IX.A
  • Žák s poruchami chování v procesu inkluze – Langrová, Mižďochová, Svozilová
  • Schůzka spec. Pedagogů a psychologů – Langrová, Škarková Stojanová

13. 6. St

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Pasování na čtenáře – I.A, I.B
  • Projektový den s rodilým mluvčím – IX.A
  • Konference Digitální technologie v českých školách – Musilová, Salamonová

14. 6. Čt

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Výlet VI.B
  • Výlet IV.A
  • Svět techniky VI.B

15. 6. Pá

  • Škola v přírodě III.A, III.B
  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Výlet IV.A
  • Svět techniky I.A, I.B
  • Paměťové instituce Hrabyně – VIII.A

18. 6. Po

  • Ukončení sběru vršků
  • Svět vynálezců – VIII.A (3. – 5. h)
  • Knihovnická lekce II.B

19. 6. Út

  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Stavíš, stavím, stavíme SŠPU – soutěž ve stavění z Merkuru
  • Učení v lese III.A
  • 16:00 Schůzka rodičů a žáků budoucích prvních tříd

20. 6. St

  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Výlet IV.B

21. 6. Čt

  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Svět techniky VII.B
  • Odpoledne netradičních her (vítání léta) – akce ŠD
  • Knihovnická lekce II.A

22. 6. Pá

  • Svět vynálezců – VIII.B (3. – 5. h)
  • Výlet I.A, I.B
  • Paměťové instituce Hrabyně – VIII.B

25. 6. Po

  • Den EU
  • Cambridge zkouška
  • Kontrola třídních knih

26. 6. Út

  • Chemie na hradě VIII.A
  • Výlet VI.A
  • Turnaj ŠD v kopané

27. 6. St

  • Výměna učebnic

28. 6. Čt

  • Třídnické práce
  • Rozloučení s deváťáky
    • 15:30 IX.A
    • 17:00 IX.B

29. 6. Pá

  • Slavnostní předávání vysvědčení
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament