boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Kalendář akcí na říjen 2018

27. 9. Čt

  • DVPP Poruchy autistického spektra – Thimelová
  • MTB cros – soutěž
  • Porada ředitelů

28. 9. Pá

  • Státní svátek

1. 10. Po

  • Setkání na KÚ v rámci projektu Inkluze – Salamonová
  • Vojenské cvičení – Matušek

2. 10. Út

  • DVPP Praxe inkluzivního vzdělávání založené na důkazech – Sitmalidisová
  • 10:30 – 11:30 Náhradní lekce plavání III.B, IV.B
  • Vojenské cvičení – Matušek

3. 10. St

  • 14:30 Pracovní porada
  • DVPP Praxe inkluzivního vzdělávání založené na důkazech – Sitmalidisová

4. 10. Čt

  • 10:00 MKPB – Monika a Jiří Vackovi: AUSTRÁLIÍ S DÍTKY V ZÁDECH – IV.A, V.A, V.B

5. 10. Pá

  • Minizoo I.A, I.B, II.A, II.B
  • Den profesí 8. + 9. ročník – 20 žáků
  • Festival her a hlavolamů – akce ŠD
  • DVPP Dramatická výchova ve škole – Slováčková
  • Logická olympiáda 3. – 5. ročník – zájemci, proběhne v informatice

8. 10. Po

  • 10:40 Pracovní schůzka ŠOT

9. 10. Út

  • Preventivní program Vlastní bezpečí (Městská policie)
  • 8:00 I.A, 9:00 I.B
  • DVPP Sdílna KOOI – Ševčíková

10. 10. St

  • DVPP Prezentace studijních oborů – Ševčíková

11. 10. Čt

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Exkurze Praha IX.B
  • Setkání školních speciálních pedagogů

12. 10. Pá

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Exkurze Praha IX.B
  • Sportovní olympiáda v Liptovském Mikuláši
  • Hadrový bál – akce ŠD
  • Logická olympiáda 2. stupeň – v hodinách informatiky

15. 10. Po

  • DVPP Diagnostika školní připravenosti – Langrová
  • Vojenské cvičení – Matušek

16. 10. Út

  • Vojenské cvičení – Matušek

17. 10. St

  • Školení ČŠI – Základní vzdělávání z pohledu ČŠI – Lexová
  • 10:45 Emise (fyzika)
  • Stolní tenis – soutěž
  • DVPP Inkluze – Prvky Montessori pedagogiky – Šlezingrová, Žídková
  • Vojenské cvičení – Matušek, Bartošík

18. 10. Čt

  • 16:00 Schůzka třídních důvěrníků
  • 16:00 Klub rodičů na téma „Máme doma prvňáčka“ (Mgr. Zuzana Pavelová)
  • 17:00 Třídní schůzky
  • Draci a dráčci – akce ŠD
  • DVPP Inkluze – Prvky Montessori pedagogiky – Šlezingrová, Žídková
  • Vojenské cvičení – Matušek, Bartošík

19. 10. Pá

  • Vojenské cvičení – Matušek, Bartošík
  • DVPP Inkluze – Prvky Montessori pedagogiky – Šlezingrová, Žídková

22. 10. Po

  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VIII.A
  • DVPP Přírodniny jako nástroj kresby a malby – Pavlíčková
  • Vojenské cvičení – Bartošík

23. 10. Út

  • DVPP Žák s autismem v prostředí ZŠ – Svozilová, Vaňková, Langrová
  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VI.B
  • Vojenské cvičení – Bartošík

24. 10. St

  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VII.B
  • Vojenské cvičení – Bartošík

25. 10. Čt

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – exkurze Brno VIII.A
  • Preventivní program Exhibicionismus (OSPOD) VI.A
  • Vybíjená – akce ŠD
  • Vojenské cvičení – Bartošík

26. 10. Pá

  • Canisterapie I.A, I.B
  • Vojenské cvičení – Bartošík
  • Logická olympiáda – 1. a 2. r.

29. 10. Po

  • Podzimní prázdniny

30. 10. Út

  • Podzimní prázdniny

31. 10. St

  • Cesta za pokladem – akce ŠD
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament