boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Plán na měsíc duben 2019

1. 4. Po   

  • 10:00 Jak je důležité míti Filipa (SD) – VIII.A

2. 4. Út

  • Paměťové instituce do škol – Exkurze Brno VIII.B
  • 10:00 Knihovnická lekce VI.B
  • Volejbal dívky

3. 4. St

  • Paměťové instituce do škol – Exkurze Brno VIII.B
  • Volejbal hoši
  • Badminton
  • 14:00 Schůzka koordinátorů EVVO

4. 4. Čt   

  • Vybíjená
  • Bezpečí dětí  – I.A, I.B
  • Mezilidské vztahy – II.A, II.B
  • Pythagoriáda 5. – 9. r.
  • Soutěž v plavání – akce ŠD
  • 14:00 – 18:00 Zápis do 1. tříd

5. 4. Pá

  • 14:00 – 18:00 Zápis do 1. tříd

8. 4. Po

  • Testování SCIO ČJ (1. a 2.h V.A, 3. a 4.h V.B)
  • Krajské kolo geologické olympiády – Valtrová, Lindovská A., Šimerová, Chovanec, Plaček
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD
  • Interaktivní výuka znovu a lépe (určeno učitelkám MŠ a 1. stupně ZŠ) – 13:00 až 16:30

9. 4. Út

  • Testování SCIO Ma (1. a 2.h V.B, 3. a 4.h V.A)
  • Okresní kolo MO Z8 – Štěpán Koráb
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

10. 4. St

  • Testování SCIO OSP (1. a 2.h V.A, 3. a4.h V.B)
  • Okresní kolo BioO kategorie D – Alex Zavadilová
  • Ředitelská porada

11. 4. Čt

  • Testování SCIO OSP (1. a 2.h V.A, 3. a 4.h V.B)
  • 10:00 Babička drsňačka (SD) – IV.A,B, V.A,B
  • Zdravý životní styl – III.A, III.B
  • Soutěž šachy
  • Konference SU – Lexová
  • Klub rodičů na téma Nebezpečí internetu

12. 4. Pá

  • 1. termín přijímacích zkoušek na SŠ
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

15. 4. Po

  • Dopravní výchova IV.B
  • 11:00 Den Země (Slezské muzeum) – VI.B
  • Jarní zvykosloví III.A
  • 13:00 Porada KÚ – Lexová
  • 2. kolo přijímacích zkoušek na SŠ
  • DVPP Vedení rozhovoru v poradenství – Harazínová

16. 4. Út

  • 16:00 Velikonoční dílny
  • Okresní kolo BioO kategorie C – Michaela Valtrová
  • 1. termín přijímacích zkoušek – 8-leté gymnázium

17. 4. St

  • 2. termín přijímacích zkoušek – 8-leté gymnázium
  • Minifotbal

18. 4. Čt  

  • Velikonoční prázdniny

19. 4. Pá     

  • Velký pátek

22. 4.  Po 

  • Velikonoční pondělí

23. 4.  Út

  • DVPP – Maschke

24. 4.  St 

  • Dopravní výchova IV.A
  • 14:30 3. pedagogická rada

25. 4. Čt

  • Beseda Astrid Lindgrenová (MK) – III.A
  • Nech mne být – IV.A, IV.B
  • 16:30 Třídní schůzky
  • Interaktivní výuka znovu a lépe (určeno učitelkám MŠ a 1. stupně ZŠ) – 13:00 až 16:30

26. 4. Pá

  • Štafeta

27. 4. So

  • Olympiáda Mladých chovatelů – Dana Matýsková, Vanda Vaňková

29. 4. Po

  • Zahájení sběru papíru
  • McDonalds Cup
  • Tvoříme ze dřeva – II.A, II.B, IV.B, V.A, V.B

30. 4. Út

  • Hliněná paráda – keramická soutěž ŠD
  • DVPP Jak řešit problémové chování – Stuchlíková
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament