boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Aktuálně

Po delší pauze opět proběhne na naší škole již 15. ročník regionální počítačové soutěže Bajtík.

Více informací: zde

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Plán na měsíc duben 2019

1. 4. Po   

  • 10:00 Jak je důležité míti Filipa (SD) – VIII.A

2. 4. Út

  • Paměťové instituce do škol – Exkurze Brno VIII.B
  • 10:00 Knihovnická lekce VI.B
  • Volejbal dívky

3. 4. St

  • Paměťové instituce do škol – Exkurze Brno VIII.B
  • Volejbal hoši
  • Badminton
  • 14:00 Schůzka koordinátorů EVVO

4. 4. Čt   

  • Vybíjená
  • Bezpečí dětí  – I.A, I.B
  • Mezilidské vztahy – II.A, II.B
  • Pythagoriáda 5. – 9. r.
  • Soutěž v plavání – akce ŠD
  • 14:00 – 18:00 Zápis do 1. tříd

5. 4. Pá

  • 14:00 – 18:00 Zápis do 1. tříd

8. 4. Po

  • Testování SCIO ČJ (1. a 2.h V.A, 3. a 4.h V.B)
  • Krajské kolo geologické olympiády – Valtrová, Lindovská A., Šimerová, Chovanec, Plaček
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD
  • Interaktivní výuka znovu a lépe (určeno učitelkám MŠ a 1. stupně ZŠ) – 13:00 až 16:30

9. 4. Út

  • Testování SCIO Ma (1. a 2.h V.B, 3. a 4.h V.A)
  • Okresní kolo MO Z8 – Štěpán Koráb
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

10. 4. St

  • Testování SCIO OSP (1. a 2.h V.A, 3. a4.h V.B)
  • Okresní kolo BioO kategorie D – Alex Zavadilová
  • Ředitelská porada

11. 4. Čt

  • Testování SCIO OSP (1. a 2.h V.A, 3. a 4.h V.B)
  • 10:00 Babička drsňačka (SD) – IV.A,B, V.A,B
  • Zdravý životní styl – III.A, III.B
  • Soutěž šachy
  • Konference SU – Lexová
  • Klub rodičů na téma Nebezpečí internetu

12. 4. Pá

  • 1. termín přijímacích zkoušek na SŠ
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

15. 4. Po

  • Dopravní výchova IV.B
  • 11:00 Den Země (Slezské muzeum) – VI.B
  • Jarní zvykosloví III.A
  • 13:00 Porada KÚ – Lexová
  • 2. kolo přijímacích zkoušek na SŠ
  • DVPP Vedení rozhovoru v poradenství – Harazínová

16. 4. Út

  • 16:00 Velikonoční dílny
  • Okresní kolo BioO kategorie C – Michaela Valtrová
  • 1. termín přijímacích zkoušek – 8-leté gymnázium

17. 4. St

  • 2. termín přijímacích zkoušek – 8-leté gymnázium
  • Minifotbal

18. 4. Čt  

  • Velikonoční prázdniny

19. 4. Pá     

  • Velký pátek

22. 4.  Po 

  • Velikonoční pondělí

23. 4.  Út

  • DVPP – Maschke

24. 4.  St 

  • Dopravní výchova IV.A
  • 14:30 3. pedagogická rada

25. 4. Čt

  • Beseda Astrid Lindgrenová (MK) – III.A
  • Nech mne být – IV.A, IV.B
  • 16:30 Třídní schůzky
  • Interaktivní výuka znovu a lépe (určeno učitelkám MŠ a 1. stupně ZŠ) – 13:00 až 16:30

26. 4. Pá

  • Štafeta

27. 4. So

  • Olympiáda Mladých chovatelů – Dana Matýsková, Vanda Vaňková

29. 4. Po

  • Zahájení sběru papíru
  • McDonalds Cup
  • Tvoříme ze dřeva – II.A, II.B, IV.B, V.A, V.B

30. 4. Út

  • Hliněná paráda – keramická soutěž ŠD
  • DVPP Jak řešit problémové chování – Stuchlíková