boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Plán na měsíc únor 2020

3. 2.  Po – 7. 2 . Pá

  • Jarní prázdniny

9. 2. Ne  

  • Lyžařský výcvik

10. 2. Po 

  • Lyžařský výcvik

11. 2. Út  

  • Lyžařský výcvik
  • 10:00 Workshop Mediální výchova – vybraní žáci 8. ročník
  • 15:30 Schůzka MŠ Heydukova

12. 2. St

  • Lyžařský výcvik

13. 2. Čt

  • Lyžařský výcvik
  • Soutěž ve šplhu
  • 16:00 Schůzka k ozdravnému pobytu

14. 2. Pá   

  • Lyžařský výcvik
  • E-bezpečí  (V.B 2., 3.h, V.A 4., 5.h)

17. 2. Po

  • Lyžařský výcvik 1. stupeň
  • Emise fyzika
  • Okresní kolo soutěže v NJ
  • DVPP – Aplikace etické výchovy v pedagogické praxi – Sitmalidisová, Bahenská

18.2. Út   

  • Lyžařský výcvik 1. stupeň
  • Badmintonový turnaj školních družin
  • 15:00 Schůzka MŠ 17. listopadu

19. 2. St

  • Lyžařský výcvik 1. stupeň
  • Čas proměn – 6. ročník (5.,6.h)
  • Skákací odpoledne – akce ŠD
  • Sborovna Třídnické hodiny

20. 2. Čt

  • Lyžařský výcvik 1. stupeň
  • Třídnická hodina – 4. vyuč. hodina

21. 2. Pá  

  • Lyžařský výcvik 1. stupeň
  • Házená

22. 2. So 

  • Pohádkový svět

24. 2. Po 

  • 1. pomoc – projektový den ŠD

26. 2. St  

  • Okresní kolo ZeO
  • Basketbal
  • Pěvecká soutěž ŠD

27. 2. Čt 

  • Házená mladší hoši
  • Maškarní karneval – akce ŠD
  • DVPP Žákovský parlament – Bahenská

28. 2. Pá

  • Hravá věda – II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A
  • DVPP MAP AJ – Maschková
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament