boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Plán práce na říjen 2019

2. 10. St

  • Soutěž „Kreslím, kreslíš, kreslíme“
  • 14:30 Školení PO, pracovní porada

3. 10. Čt

  • 14:30 Pracovní porada
  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Tábor – VII.A
  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Brno – VIII.B

4. 10. Pá

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Tábor – VII.A
  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Brno – VIII.B
  • III.B Výukový program na zámku Raduň
  • Školení ČŠI – Lexová

7. 10. Po

  • Preventivní program Měst. Policie:Vlastní bezpečí – I.A, I.B

8. 10. Út

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Brno – VIII.A
  • Cesta za pokladem – akce ŠD
  • III.A Výukový program na zámku Raduň

9. 10. St

  • Projekt „Paměťové instituce do škol“ – Brno – VIII.A
  • 11:00 Život na venkově (Slezské muzeum) V.B

10. 10. Čt

  • 16:00 Schůzka třídních důvěrníků
  • 17:00 Třídní schůzky

12. 10. So

  • 9:00 – 12:00 Den otevřených dveří k 70. Výročí školy

14. 10. Po

  • Konference Impuls – Lepší škola pro všechny – Lexová, Sitmalidisová, Langrová

16. 10. St

  • Třídnická hodina – 3. vyuč. hodinu

17. 10. Čt

  • Lidická hrušeň – besedy s pamětníky + sázení Lidické hrušně
  • Hadrový bál – akce ŠD

18. 10. Pá

  • 14:00 – 17:00 Školení v rámci projektu „O2 Chytrá škola“

22. 10. Út

  • Márovi – cestovatelská beseda IV.B, V.A, V.B

23. 10. St

  • 14:00 – 17:00 Školení v rámci projektu „O2 Chytrá škola“
  • Dopravní výchova III.A

24. 10. Čt

  • 1. supervize třídnických hodin – dle rozpisu
  • Draci a dráčci – akce ŠD

25. 10. Pá

  • Informa 8. A 9. ročník

28. 10. Po

  • Státní svátek

29. 10. Út

  • Podzimní prázdniny

30. 10. Út

  • Podzimní prázdniny

31. 10. Čt

  • Konference „Čtení psychodynamiky“ – Sitmalidisová
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament