boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Plán práce ÚNOR 2018

1. 2. Čt

  • Filmové představení Ferdinand – 1.-3-r.
  • Exkurze na SŠ Bruntál – vybraní žáci 8. a 9. r.

2. 2. Pá

  • Pololetní prázdniny
  • DVPP Metoda dobrého startu – Sitmalidisová, Jelenová, Mižďochová

5. 2.  Po

  • DVPP Loutkový svět s pedagogy – Musilová, Salamonová

6. 2. Út

  • Emise – chemie
  • Okresní kolo NJO – Kristýna Rybořová, Romana Buchtová
  • DVPP Grafomotorika – Schreierová, Žídková, Šlezingrová, Mižďochová

7. 2. St

  • 10:00 Lominádový Joe – SD(110,-Kč) IX.A
  • Hasík II.A, II.B, VI.A, VI.B (1.,2.,3.,4. vyuč.h)
  • DVPP Grafomotorika – Schreierová, Žídková, Šlezingrová, Mižďochová
  • 14:00 Schůzka k Pohádkovému světu (ti, kterých se to týká)

8. 2. Čt

  • Lesewettbewerb (SU) – Viktória Kalafová, Kristýna Kostihová, Věra Matýsková
  • Okresní kolo olympiády AJ – Josef Skolka
  • Maškarní karneval – akce ŠD
  • DVPP Deficity dílčích funkcí – Stojanová Škarková

9. 2. Pá

  • 4. metodické sdružení školních asistentů – Bluchová

11. 2. Ne

  • Lyžařský výcvik

12. 2. Po

  • Lyžařský výcvik
  • Pangea – matematická soutěž (probíhá v celém týdnu)
  • Cesta za pokladem – akce ŠD

13. 2. Út

  • Den španělské kuchyně
  • Basketbal – okrsková soutěž
  • Lyžařský výcvik

14. 2. St

  • 15:00 Schůzka v MŠ 17. listopadu
  • Lyžařský výcvik

15. 2. Čt

  • 16:00 Klub rodičů na téma Možnosti řešení konfliktů v rodině (Elim)
  • Animace Josef Čapek (DU) IX.A
  • Okresní kolo olympiády AJ
  • Soutěž ve zpěvu – akce ŠD
  • Lyžařský výcvik

16. 2. Pá 

  • Lyžařský výcvik

19. 2. Po

  • DVPP Testování PISA – Bahenská, Musilová

20. 2. Út  

  • Okresní kolo ZO – Michaela Valtrová, Matyáš Stoklasa, Matyáš Laryš

21. 2. St   

  • Schůzka ŠOT na ZŠ Vrchní
  • DVPP POKOS – Foltýnová
  • DVPP Plánování zaměření na člověka – Žídková, Černá, Svozilová

22. 2. Čt

  • DVPP Plánování zaměření na člověka – Žídková, Černá, Svozilová
  • DVPP Vyhodnocování práce učitelů v heterogenní třídě – Lexová, Salamonová

23. 2. Pá

  • DVPP Vyhodnocování práce učitelů v heterogenní třídě – Lexová, Salamonová
  • Skákací odpoledne – akce ŠD
  • 4. vyuč. h – třídnická hodina

24. 2. So  

  • 9:00 – 12:00 Pohádkový svět

27. 2. Út

  • Metodická poradna – Lexová, Salamonová

28. 2. St

  • Kontrola TK

 

Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy