boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Plán práce ÚNOR 2018

1. 2. Čt

  • Filmové představení Ferdinand – 1.-3-r.
  • Exkurze na SŠ Bruntál – vybraní žáci 8. a 9. r.

2. 2. Pá

  • Pololetní prázdniny
  • DVPP Metoda dobrého startu – Sitmalidisová, Jelenová, Mižďochová

5. 2.  Po

  • DVPP Loutkový svět s pedagogy – Musilová, Salamonová

6. 2. Út

  • Emise – chemie
  • Okresní kolo NJO – Kristýna Rybořová, Romana Buchtová
  • DVPP Grafomotorika – Schreierová, Žídková, Šlezingrová, Mižďochová

7. 2. St

  • 10:00 Lominádový Joe – SD(110,-Kč) IX.A
  • Hasík II.A, II.B, VI.A, VI.B (1.,2.,3.,4. vyuč.h)
  • DVPP Grafomotorika – Schreierová, Žídková, Šlezingrová, Mižďochová
  • 14:00 Schůzka k Pohádkovému světu (ti, kterých se to týká)

8. 2. Čt

  • Lesewettbewerb (SU) – Viktória Kalafová, Kristýna Kostihová, Věra Matýsková
  • Okresní kolo olympiády AJ – Josef Skolka
  • Maškarní karneval – akce ŠD
  • DVPP Deficity dílčích funkcí – Stojanová Škarková

9. 2. Pá

  • 4. metodické sdružení školních asistentů – Bluchová

11. 2. Ne

  • Lyžařský výcvik

12. 2. Po

  • Lyžařský výcvik
  • Pangea – matematická soutěž (probíhá v celém týdnu)
  • Cesta za pokladem – akce ŠD

13. 2. Út

  • Den španělské kuchyně
  • Basketbal – okrsková soutěž
  • Lyžařský výcvik

14. 2. St

  • 15:00 Schůzka v MŠ 17. listopadu
  • Lyžařský výcvik

15. 2. Čt

  • 16:00 Klub rodičů na téma Možnosti řešení konfliktů v rodině (Elim)
  • Animace Josef Čapek (DU) IX.A
  • Okresní kolo olympiády AJ
  • Soutěž ve zpěvu – akce ŠD
  • Lyžařský výcvik

16. 2. Pá 

  • Lyžařský výcvik

19. 2. Po

  • DVPP Testování PISA – Bahenská, Musilová

20. 2. Út  

  • Okresní kolo ZO – Michaela Valtrová, Matyáš Stoklasa, Matyáš Laryš

21. 2. St   

  • Schůzka ŠOT na ZŠ Vrchní
  • DVPP POKOS – Foltýnová
  • DVPP Plánování zaměření na člověka – Žídková, Černá, Svozilová

22. 2. Čt

  • DVPP Plánování zaměření na člověka – Žídková, Černá, Svozilová
  • DVPP Vyhodnocování práce učitelů v heterogenní třídě – Lexová, Salamonová

23. 2. Pá

  • DVPP Vyhodnocování práce učitelů v heterogenní třídě – Lexová, Salamonová
  • Skákací odpoledne – akce ŠD
  • 4. vyuč. h – třídnická hodina

24. 2. So  

  • 9:00 – 12:00 Pohádkový svět

27. 2. Út

  • Metodická poradna – Lexová, Salamonová

28. 2. St

  • Kontrola TK