Partnerství s Hello

Vážení rodiče,
jsme velmi rádi, že vás můžeme informovat o naší úzké spolupráci s Jazykovou školou Hello – www.hello.cz.

V roce 2015 jsme se stali partnerskou školou autorizovaného centra pro mezinárodní Cambridgeské zkoušky z angličtiny. Jazyková škola Hello je jedním z mála center v České republice, která pořádají tyto celosvětově uznávané zkoušky.

Pro naše žáky můžeme ve spolupráci s Hello pořádat zkoušky přímo u nás ve škole, naši učitelé se mohou pravidelně účastnit workshopů autorizovaného centra a mohou využít nepřeberného množství přípravných materiálů ke zkoušce.

Další výhodou tohoto prestižního partnerství je výhodná cena zkoušek pro naše žáky. Jako partnerská škola máme rychlejší přístup k výsledkům.

Certifikáty YLE mohou děti skládat ve třech jazykových úrovní Starters. Movers a Flyers. Všechny zkoušky jsou ve velmi přátelské atmosféře a děti si tak vyzkouší formu testování, která jim pomůže v dalších ročnících zvládnout různé srovnávací zkoušky. Slavnostní předávání certifikátů se většinou stává důležitou událostí v rodině a rodiče dostávají zpětnou vazbu o úrovni jazykových schopností.

Pro starší žáky probíhají zkoušky Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET) a First  (FCE). Žáci si jejich prostřednictvím mohou ověřit úroveň získaných vědomostí a slouží jako motivace k dalšímu studiu. Všechny zkoušky jsou mezinárodně uznávány, mají doživotní platnost a otevírají žákům dveře nejen k lepším možnostem na trhu práce, ale i ke studiu na středních a vysokých školách.

Plán akcí na duben 2021

• Velikonoční prázdniny

Od 1. 4. – do 30. 4.

• Videokurz E-bezpečí pro rodiče (informace v EŽK)