Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Vzdělávací pobyt školní družiny 3.A a 3.B

V rámci dvoudenního družinového výletu zažili žáci 3.tříd spoustu zábavy a společných zážitků. Během pátečního odpoledne jsme stihli procházku z nádraží Hradec nad Moravicí na zámek, kde byl pro děti připraven vzdělávací program. Pomocí práce s textem se mohly děti o zámku dozvědět spoustu informací. Pěšky jsme se skrze zámecký park vydali do nedaleké vesnice, kde jsme byli ubytovaní. Každý účastník obdržel do ruky papírovou mapu s vyznačeným cílem a společně jsme se dostali až do Areálu Dobré Pohody v Žimrovicích. V prostorách areálu se děti vyřádily na dětském hřišti, společně jsme večer poseděli u ohně a statečně překonali bobříka odvahy. Na sobotní ráno jsme si s paní asistentkou Denisou připravily pro děti netradiční sportovní soutěže a odměnily vítěze. Před obědem už stačilo jen zchladit nožky v řece, najíst se a zamířit domů.

Společně jsme si výlet všichni užili a už se moc těšíme na školu v přírodě, která se nám blíží. Na tyto společné zážitky budeme všichni rádi vzpomínat.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení