boženy němcové 2
Aktuálně
  • Nabídka pronájmu tělocvičny: zde

  • Výsledky zápisu budoucích prvňáčků a další informace: zde


  • Informace a termíny Klubu rodičů: zde

  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

</center

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

BOŽKA ZPRÁVY
logo600x600Hlavni
Žákovský parlament

Přijati žáci do prvních tříd pro školní rok 2018/2019
2318žádost o odklad
0618žádost o odklad
4718žádost o odklad
5218žádost o odklad
5818žádost o odklad
2818žádost o odklad
4418žádost o odklad
0148žádost o odklad
5118žádost o odklad
4818žádost o odklad
5518žádost o odklad
5618přijat/a
6218přijat/a
2518přijat/a
2218přijat/a
3618přijat/a
3318přijat/a
1518přijat/a
6118přijat/a
6518přijat/a
0818přijat/a
1218přijat/a
3518přijat/a
2718přijat/a
0718přijat/a
3118přijat/a
3018přijat/a
3218přijat/a
4118přijat/a
4518přijat/a
4018přijat/a
5018přijat/a
0318přijat/a
1918přijat/a
5918přijat/a
1418přijat/a
2018přijat/a
1118přijat/a
3918přijat/a
3818přijat/a
5718přijat/a
4218přijat/a
1718přijat/a
1318přijat/a
2618přijat/a
4618přijat/a
3718přijat/a
2418přijat/a
0918přijat/a
2118přijat/a
1618přijat/a
1818přijat/a
6018přijat/a
4318přijat/a
0218přijat/a
0518přijat/a
0118přijat/a
1018přijat/a
4918přijat/a
Kalendář akcí na duben
2. 4. Po
  • Velikonoční pondělí

3. 4. Út
  • 8:30 Anglické divadlo – 1. stupeň
  • 11:45 Anglické divadlo 2. stupeň (dohled TU)
  • Ukázková hodina softballu v TV (dle rozvrhu – 1.-4.h)
  • DVPP Balanční míče – Foltýnová, Žídková

4. 4. St
  • Bezpečí dětí (I.A 1. h, I.B 2. h)
  • Mezilidské vztahy (II.A 3. h, II.B 4. h)
  • Okresní kolo FO – Michaela Valtrová, Jan Chovanec
  • Ukázková hodina softballu v TV (dle rozvrhu – 1.-3. h)
  • 13:30 Pracovní porada k zápisu (1. stupeň + pomocníci)
  • 14:30 Schůzka k Pohádkovému světu (14. 4.)

5. 4. Čt
  • Volejbal dívky
  • 14:00 – 18:00 Zápis do 1. tříd
  • Školní kolo Pythagoriády 1. stupeň
  • Krajské kolo olym. ČJ – Soňa Palyzová, Michaela Valtrová

6. 4. Pá
  • Ocenění učitelů ke Dni učitelů – Medková
  • Akce na Zem. SŠ I.A
  • Školní kolo Pythagoriády 2. stupeň
  • Pre-testy Cambridge (3. a 4. vyuč. h.)
  • 14:00 – 18:00 Zápis do 1. tříd
  • Funy English Day

7. 4. So
  • Klub mladých historiků

9. 4. Po
  • Testování SCIO ČJ (1. a 2. h V.A, 3. a 4. h V.B)
  • Krajské kolo geol. Olympiády – Sára Holešová, Sára Krsáková, Daniel Ivanco, Ema Šlezingrová, Eva Žídková, Julie Trojančíková, Zuzana Víchová

10. 4. Út
  • Testování SCIO Ma (1. a 2. h V.B, 3. a 4. h V.A)
  • Zdravý životní styl (III.A 1.-2. h, III.B 3.-4. h)
  • Basketbal (postupový turnaj do celostátního finále)

11. 4. St
  • Vybíjená 1. stupeň
  • Barevná gymnastika I.A
  • 16:00  Klub rodičů – Jak na elektronickou ŽK, moodle,…

12. 4. Čt
  • Testování SCIO OSP (1. a 2. h V.A, 3. a 4. h V.B)
  • Okresní kolo BioO – Alex Zavadilová, Adéla Vaňková
  • Pexesový král – odpolední akce III.B
  • Historie Opavy (MK) II.A
  • 1. kolo přijímacích zkoušek na SŠ

13. 4. Pá
  • Nech mě být – IV.A, IV.B (2. a 3. h)
  • I.B Knihovnická lekce
  • Jednohubkové odpoledne – akce ŠD
  • Přijímací zkoušky na 8-leté gymnázium

14. 4. So
  • Pohádkový svět

16. 4. Po
  • 13:00 Porada KÚ – Lexová
  • 2. kolo přijímacích zkoušek na SŠ

17. 4. Út
  • DVPP Demo Days – Salamonová, Musilová
  • DVPP Grafomotorika – Šlezingrová, Mižďochová, Schreierová, Žídková
  • Okresní kolo MO

18. 4. St
  • 14:30 Pedagogická rada
  • Šikana – 2. a 3. h V.A, 4. a 5. h V.B
  • Minifotbal
  • Barevná gymnastika I.A
  • Deutsch ist super – VI.A, VI.B
  • DVPP Školení KOOI - Ševčíková

19. 4. Čt
  • Štafeta
  • Street hokej
  • DVPP Školení KOOI - Ševčíková

21. 4. So
  • Kantorský volejbal
  • Sobotní výlet ŠD

22. 4. Ne
  • Den Země – Sady Svobody

23. 4.  Po
  • Okresní kolo biol. ol. – Aneta Lindovská, Kristýna Kostihová
  • Dopravní výchova (Malé Hoštice) IV.A

24. 4.  Út
  • Republikové finále basketbalu ZŠ "O pohár Ministra školství"

25. 4.  St
  • Internet – 2. a 3. h VI.A, 4. a 5. h VI.B
  • Barevná gymnastika I.A
  • Dopravní výchova (Malé Hoštice) IV.B
  • Republikové finále basketbalu ZŠ "O pohár Ministra školství"

26. 4. Čt
  • Praha (paměťové instituce) – 8. ročník
  • Ústřední kolo soutěže v NJ – Nora Flaume
  • Hliněná paráda – soutěž školních družin
  • DVPP Profil na jednu stránku – Svozilová, Černá, Žídková
  • Republikové finále basketbalu ZŠ "O pohár Ministra školství"

27. 4. Pá
  • Čarodějnické odpoledne – akce ŠD

30. 4. Po
  • Ředitelské volno
  • Workshop v rámci projektu Inkluze – pedag. pracovníci

1. 5. Út
  • Státní svátek