boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Učitelé

Pedagogický sbor školního roku 2021/2022

Vedení školy
Mgr. Lexová Ivana
ředitelka školy
lexova@zsbnopava.cz
Mgr. Salamonová Jana
zástupkyně ředitelky školy
salamonova@zsbnopava.cz
Pedagogický sbor
Mgr. Bahenská Lenka
výchovná poradkyně
bahenska@zsbnopava.cz
Mgr. Bartošík Tomášbartosik@zsbnopava.cz
Mgr. Černá Mariecerna@zsbnopava.cz
Mgr. Dočkalová Jarmiladockalova@zsbnopava.cz
Mgr. Foltýnová Romanafoltynova@zsbnopava.cz
Mgr. Grománková Kateřina
gromankova@zsbnopava.cz
Mgr. Harazinová Ivana
harazinova@zsbnopava.cz
Mgr. Honajzerová Taťána
honajzerova@zsbnopava.cz
Mgr. Hruška Jan
hruska@zsbnopava.cz
Mgr. Chovancová Lucie chovancova@zsbnopava.cz
Mgr. Jelenová Ivetajelenova@zsbnopava.cz
Mgr. Langrová Alice
speciální pedagog
langrova@zsbnopava.cz
Mgr. Maschke Kamil
maschke@zsbnopava.cz
Mgr. Maschková Martina
maschkova@zsbnopava.cz
Mgr. Matušek Petrmatusek@zsbnopava.cz
Mgr. Meisselová Lucie meisselova@zsbnopava.cz
Mgr. Milatová Jana
psycholog
milatova@zsbnopava.cz
Mgr. Musilová Kristina
ICT koordinátor
musilova@zsbnopava.cz
Mgr. art. Musilová Kateřinamusilovakaterina@zsbnopava.cz
Mgr. Neuvirtová Slováčková Lenka
slovackova@zsbnopava.cz
Mgr. Polášková Jana
polaskova@zsbnopava.cz
Mgr. Sedlář David
sedlar@zsbnopava.cz
Mgr. Schreierova Lucie schreierova@zsbnopava.cz
Mgr. Sitmalidisová Pavla
metodik prevence
sitmalidisova@zsbnopava.cz
Mgr. Sokolová Alena
koordinátor EVVO II. stupeň
sokolova@zsbnopava.cz
Mgr. Svozilová Lenka svozilova@zsbnopava.cz
Mgr. Šlezingrová Hana
koordinátor EVVO I. stupeň
slezingrova@zsbnopava.cz
Mgr. Vaňková Denisa
mateřská dovolená
vankova@zsbnopava.cz
Mgr. Žídková Evazidkova@zsbnopava.cz
Asistenti
pedagoga
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Mgr. Monika Dostálovádostalova@zsbnopava.cz
Gebauerová Blanka gebauerova@zsbnopava.cz
Bc. Grygarčíková Hana, DiS
grygarcikova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martinahlavackova@zsbnopava.cz
Přecechtělová Simonaprecechtelova@zsbnopava.cz
Škápiková Lenka skapikova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděždaweinholdova@zsbnopava.cz
Vychovatelky
Stuchlíková Drahomíra
vedoucí vychovatelka
stuchlikova@zsbnopava.cz
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martina
hlavackova@zsbnopava.cz
Lenartová Hanalenartova@zsbnopava.cz
Pavlíčková Svatoslavapavlickova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděžda
weinholdova@zsbnopava.cz
Plán akcí na leden 2022

5. 1. St 

  • 14:30 Pracovní porada
  • Zimní sporty trochu jinak – akce ŠD

12. 1. St 

  • Přednáška a diskuze na téma: „Fascinující mikrosvět“ 8. A a 8. B s fyzikem mikročástic ze Slezské univerzity v Opavě

13. 1. Čt

  • Zdobení stromků pro zvířátka – akce ŠD

17. 1. Po

  • 8:15 – 11:00 Den profesí

20. 1. Čt

  • Soutěž v německém jazyce – školní kolo

22. 1. So

  • Pohádkový svět

25. 1.  Út

  • Družinová Superstar – akce ŠD

 26. 1. St

  • 14:30 Pedagogická rada

27. 1. Čt

  • On-line test 2. kola soutěže „Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR“

28. 1. Pá 

  • Přírodovědná soutěž MGO

30. 1. Ne 

  • Lyžařský výcvik ( 30. 1. Ne – 4. 2. Pá)

31. 1. Po

  • 8:30 Planeta Země Madagaskar (5.-9. ročník)
  • Lyžařský výcvik ( 30. 1. Ne – 4. 2. Pá)
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament