Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024
Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Lyžák 1. stupně

8. – 12. ledna 2024 se děti 1. stupně zúčastnily lyžařského výcviku. Lyžák probíhal v Heiparku v Tošovicích. Nejdříve to vypadalo, že budeme bez sněhu a lyžák se bude muset přesunout. Ale přišly velké mrazy, v Tošovicích vyrobili hromady sněhu, upravili svahy a my na lyžák vyrazili. V pondělí byly opravdu veliké mrazy (- 15 °C) a také dost foukalo, takže náš první den byl spíš v nižších částech svahu, doplněn větším množství přestávek na zahřátí. Další dny se ale trochu oteplilo, dokonce vylezlo sluníčko a všem se hned lyžovalo lépe. Ve středu nejpozději ve čtvrtek se už i nelyžaři dostali ke kotvě a na nejdelší svah. Páteční den byl věnovaný slalomovému závodu. Děti byly celý týden úžasné, samostatné, zvládli jsme vše bez úrazu. Věřím, že byly i spokojené a lyžování si užili.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 12/2023

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení