Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Lyžařský výcvik 2024

Dne 10.3.2024 se sešli žáci sedmých tříd společně se skupinkou deváťáků před naší školou, aby se vydali za dobrodružstvím – na lyžařský výcvik bez sněhu. Byl to pro všechny speciální lyžák a to i pro učitele, kteří takový způsob lyžařského výcviku zažily poprvé. I když sníh nebyl, našli jsme aktivity, které jsme dělali a všichni si je užili. Například hned první den jsme se vydali na dvanácti kilometrovou túru, následující den jsme šli do bazénu v Šumperku. Jiné dny jsme šli na procházky, báli jsme se na stezce odvahy, zatančili jsme si na diskotéce, prohlídli si dělostřeleckou tvrz Hůrka a taky jsme se podívali na zámek v Branné.I přes nedostatek sněhu jsme naše vztahy mezi sebou zlepšili, naše fyzická zdatnost se posunula zase o úroveň výš a z celého týdne si odneseme nezapomenutelné zážitky, na které budeme vzpomínat ještě dlouho.

Julie Gracová a Julie Pavelková
Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení