boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Prostřeno ve 3.B

Čtvrtek 18. ledna probíhal v naší třídě ve znamení kuchtění. Odpoledne jsme se odebrali do školní kuchyňky a věnovali se přípravě slaných i sladkých šneků z listového těsta a jednohubek s česnekovou pomazánkou. Děti pracovaly ve skupinkách a předháněly se v tom, kdo bude mít nejkrásnější a nejchutnější pokrmy. Nakonec jsme prostřeli u nás ve třídě, hodnotili a ochutnávali. Zvítězilo sice 2. družstvo, ale snažili se všichni, a tak sladkou tečku na závěr dostali nakonec všichni kuchtíci.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení