boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD a 1. stupeň – Vánoční strom v Bredě

V letošním roce jsme znovu s dětmi vyráběli vánoční ozdoby, ale tentokrát na stromeček, který stojí v Bredě, v bývalém obchodním centru města Opavy. Odměnou nám tentokrát byla možnost Bredu navštívit, vyzdobený stromeček si prohlédnout a vyfotit se u něj. V současné době je budova bývalého největšího obchodního domu tehdejšího Československa ve velmi smutném stavu, ale vánoční ozdoby dětí ji opět trochu rozveselily. V galerii si můžete prohlédnout fotografie a na „živo“ v Bredě každou adventní neděli v odpoledních hodinách (jak nám bylo řečeno a pokud to samozřejmě situace dovolí).

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení