boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – Vlaštovkové odpoledne

V minulém týdnu proběhlo nebo spíš proletělo v naší družině vlaštovkové odpoledne. Děti si skládaly různé druhy vlaštovek a kreslily na ně  barevné obrázky. Poté odborná porota z řad našich praktikantek vybrala ty, které se jim nejvíce líbily – to byla první část vlaštovkového odpoledne – soutěž „na krásu“. Další soutěže „v hodu do dálky“, „v hodu přes obruč“ nebo „v hodu do schodů“ a venku i „v hodu do sítě“ probíhaly za ohromné účasti a radosti všech dětí. Ti nejlepší závodnici byli odměněni. Tímto také děkujeme všem, kteří nám odměny pro děti poskytli 😀 (vychovatelky, škola a někteří rodiče).

Všechny fotografie si může prohlédnout v galerii.

Těšíme se na další akci s naší družinkou.

Vaše vychovatelky 🙂

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení