Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Certifikát – 800 stromů pro Opavu

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina – Výlet do Chotěbuzi: Rybí dům, Archeopark, Šablony OP JAK

V sobotu 15. 6. 2024 jsme s dětmi ze ŠD vyrazili autobusem na výlet – vzdělávací akci hrazenou ze Šablon OP JAK do Chotěbuzi. V Rybím domě jsme si prohlédli obrovská akvária a v nich spoustu ryb a rybek různých druhů. Děti si pohrály na krásném a velkém hřišti a přesunuly se směrem k Archeoparku. Tam se konala divoká bitva Římanů a Keltů, do které se děti mohly zapojit a dost je to bavilo. Pak jsme si prohlédli stavby, rytířskou zbroj, vyzkoušeli si střílet lukem, házet koulí na cíl a vytvořili si spoustu výrobků v dílničkách. Kdo chtěl, mohl si vyrazit také minci nebo napsat dopis ptačím brkem starodávným písmem. Dětem se výlet líbil a jak to všechno zvládly si můžete prohlédnout v galerii. Těšíme se na další společnou akci, vaše vychovatelky Hanka, Martina a Draha.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení