Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina – Zámek Linhartovy a Sadařova stezka Vitaminátor Sosnová (Šablony OP JAK)

Protože jsme na sobotu 4. 5. 2024 domluvily s kolegyněmi skvělé počasí, vzaly jsme děti ze školní družiny na výlet, na kterém mohly poznat své okolí a taky se dovědět zajímavosti z pěstování ovoce. Ráno jsme všichni vyrazili na zámek Linhartovy, prohlédli jsme si expozice v zámku včetně živé ještěrky v jedné komnatě a pohráli si na novém hřišti přímo pod zámkem. Pak jsme se vydali směrem do Sosnové, do firmy Vitaminátor. Tam jsme po malé ochutnávce výrobků absolvovali naučnou Sadařovu stezku, na které jsme se dozvěděli všechno o tom, jak ve firmě pěstují ovoce, jak se starají o zvířátka na farmě a jak vyrábějí ovocné šťávy a ostatní produkty. V lese jsme si pohráli na velké lanové dráze. Odpoledne jsme se plní dojmů vrátili ke škole. Těšíme se na další společné akce. Vychovatelky Draha, Hanka a Martina.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení