boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Světový den hygieny rukou

V rámci Světového dne hygieny rukou jsme navštívili dětské oddělení opavské nemocnice. Tam si nejen pro nás připravili zajímavý program. Pomocí UV lampy zkontrolovali, zda si pořádně myjeme ruce. Zdravotní klauni se postarali, abychom měli nějakou zábavu. Prošli jsme si dětské oddělení. Nakonec nás ozdobili malůvkami na obličej a podarovali nás nafukovacími balónky. Po exkurzi jsme to vzali přes dětské hřiště zpět do školy.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení