Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Třeťáci na Rejvízu

V pondělí jsme vyrazili směr Rejvíz. V poklidu jsme se ubytovali, dali si výborný oběd a vyrazili prozkoumat Velké mechové jezírko nebo Zlatorudné mlýny. V úterý jsem si výlety prohodili. Před večeří jsem vyzkoušeli místní bazén a zjistili, že si to musíme ještě zopakovat. Po večeři míváme sportovní hry. Je zde výborná strava pětkrát denně.  Pobyt v krásné malebné přírodě a na čerstvém vzduchu všechny příjemně unaví.

Středa byla dnem her v okolí hotelu. Dopoledne jsme hledali „motýly“ v blízkém lese. Odpoledne hráli baseball, luštili hádanky, koupali se ve vnitřním bazéně. Ve čtvrtek jsme hledali poklad a vyrazili na rozhlednu Zlatý chlum. Začali jsme se balit a poslední večer se s penzionem rozloučili diskotékou. V pátek poslední snídaně a hurá domů. Cestou jsme se stavili ještě na zámek v Bruntále.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení