Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Praha – matka měst

Tento nápis (ale v latině) je zapsán například v historické budově Hlavního nádraží v Praze. Můžeme ho jen potvrdit. V úterý 13.6. jsme si totiž do Prahy vyjeli vlakem s dětmi ze 4.A a 5.B třídy. A byl to výlet krásný, naplněný zážitky. Nejprve jsme udělali prohlídkový okruh po některých pamětihodnostech tohoto obdivuhodného města. Prošli jsme kolem Jindřišské věže k Prašné bráně a Obecnímu domu, pak jsme zamířili na Staroměstské náměstí, Karlův most., odtud jsme obdivovali Pražský hrad, Národní divadlo… Cestou jsme pokračovali kolem Betlémské kaple na Václavské náměstí. Tam už na nás čekal hlavní cíl naší velké cesty – Národní muzeum. Jeho expozice, krásný interiér, kupole s novým výhledem na prosluněné město… Když na to koukáte, napadá vás právě: Praga – mater urbium.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení