Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Výlet do ZOO

V pondělí 16. října 2023 navštívili žáci 1.B a 4.A Zoo Ostrava. Vlakem jsme se dopravili do Ostravy a k přemístění do zoo jsme využili trolejbus. Za branou zoologické zahrady se naše velká skupinka rozdělila. Než jsme absolvovali program, zvládli jsem svačinu, prolézačky a pozdravení několika zvířat. Prvňáčky čekal program Co to šustí v lese. Konal se ve výukovém centru nad restaurací Saola, kde děti trochu cvičily, více se dozvěděli o zajíci a výrovi a prohlédly a pohladily si preparáty několika lesních živočichů. Čtvrťáci měli program venku – Les všemi smysly a seznamovali se s pobytovými znaky zvířat, lesními rostlinami a zvířaty. Prožívali les různými smyly. Po programu jsme ještě zvládli malé občerstvení, rozloučení s některými zvířaty a jelo se

domů.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení