Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Bramborové odpoledne v družině

Ve čtvrtek 23.11. jsme se věnovali bramborám. V každém oddělení si děti zkusily s bramborou něco jiného. Prvňáčci vyráběli ježečka a šamanský talisman (zapichování párátek s rozinkou do syrové brambory a navlékání bramborových hranolků máčených v octové vodě s barevnými kousky látky na nit). Starší děti vyráběly bramborová razítka a tiskly na papírový stromový podklad, pekly v kuchyňce hranolky a zkoušely svou obratnost v proplétání brambory mezi kužely florballovou hokejkou. Ti nejstarší čtvrťáci a třeťáci připravili prezentaci o bramborách. Zahájili bramborovou pohádkou, pak nám přečetli básničky o bramborách a seznámili nás se zajímavostmi a možnostmi brambory. Odpoledne se povedlo a příště zkusím třeba mrkev? Fotky z akce najdete v galerii školy.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení