boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Bramborové odpoledne v družině

Ve čtvrtek 23.11. jsme se věnovali bramborám. V každém oddělení si děti zkusily s bramborou něco jiného. Prvňáčci vyráběli ježečka a šamanský talisman (zapichování párátek s rozinkou do syrové brambory a navlékání bramborových hranolků máčených v octové vodě s barevnými kousky látky na nit). Starší děti vyráběly bramborová razítka a tiskly na papírový stromový podklad, pekly v kuchyňce hranolky a zkoušely svou obratnost v proplétání brambory mezi kužely florballovou hokejkou. Ti nejstarší čtvrťáci a třeťáci připravili prezentaci o bramborách. Zahájili bramborovou pohádkou, pak nám přečetli básničky o bramborách a seznámili nás se zajímavostmi a možnostmi brambory. Odpoledne se povedlo a příště zkusím třeba mrkev? Fotky z akce najdete v galerii školy.

Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy