boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Výsledky soutěže Bobříka informatiky

V týdnu od 6. do 10. listopadu 2017 proběhl 10. ročník mezinárodní soutěže Bobřík informatiky.  Bobřík je předmětová soutěž, která si klade za cíl prohloubit a formovat zájem mládeže o ICT. Je cílena na běžného bystrého žáka, složením úloh podobná Matematickému klokanovi. Soutěž proběhla v PC učebnách na 1. a 2. stupni. Soutěžící ve webovém online testu odpovídal na 15 otázek (kategorie Kadet a Benjamin) a 12 otázek (kategorie Mini) z oblastí digitální gramotnosti, algoritmizace, porozumění informacím a řešení problémů. Ihned po skončení testu se žák dozvěděl, kolik bodů získal a zda se stal úspěšným řešitelem. Max počet bodů byl 240. Každý, kdo měl více než 150 bodů (kategorie Kadet a Benjamin) a 120 bodů (kategorie Mini) získal bobříka – gratulujeme!

Výsledky soutěže: 

  • Kategorie KADET 
    Pořadí soutěžících v kategorii Kadet v rámci školy    
    TřídaPříjmeniJménoBodyPořadí
    8.BValtrováMichaela2401
    9.AIvancoDaniel2401
    9.BTrojančíkováJulie2401
    8.BChovanecJan2244
    8.APetkovJan2205
    8.AGreenDanielle Green2136
    9.BČechMatěj2136
    9.BFoltynTomáš2088
    9.BHavránekOndřej2088
    8.BLindovskáAneta19610
    9. AKrybusováKlára19610
    9. AStefekAdam19610
    8.AKuběnaOndřej18913
    8.AMatýskováVěra18814
    9.BSkolkaJosef18415
    9.AJandaLukáš18415
    8.BKlepekFilip18117
    8.BJarošFrantišek18117
    8.BKřížVojtěch18117
    9.BHeraltMartin18117
    8.AValentaŠimon18021
    9. ABuchtováRomana18021
    9.BKlubalAleš17623
    9.BKlubalAleš17623
    8.BPlačekPatrik17623
    9.BPflegerJakub17326
    8.AArlethMichálek17227
    8.ABeranVojta17227
    8.BVěntusTadeáš17227
    8.AKotěšovskáAdriana16930
    8.AJirkůHana16831
    8.AGodinhoVanessa16532
    8.ADehnerMartin16532
    8.BKrálMartin16434
    8.BMachovskáAdéla16135
    9.ABohdalováEma16036
    8.AHudymačJakub15837
    8.BKostkováKlára15638
    9.BŠtencelRadovan15439
    9.BPalyzováSoňa15240
    8.ALindovskáKateřina15240
  • Kategorie BENJAMÍN 
    Pořadí soutěžících v kategorii Benjamin v rámci školy    
    TřídaPříjmeniJménoBodyPořadí
    7.BStoklasováSára2251
    7.BStoklasaMatyáš2202
    7.B.ČechFilip2133
    7.BKočíRadovan2054
    7.BVečeřaIgor2054
    7.AVečerekŠimon1946
    7.BŽůrekOndřej1897
    7.ARuskýFilip1888
    6.BAndronikiduViktorie1819
    7.BPierníkováAnna1819
    7.AVaněkOndřej17611
    7.ABoháčováVendula17312
    6.BMařádkováAnežka17213
    7.ABulekHonza17213
    7.AMatýsekRobin16815
    7.AJurásekŠtěpán16516
    6.BHejdukováJulie16516
    6.BPasrbkováNela16318
    6.BJarošováKarolína16019
    6.BChodurováSoňa15820
    7.ANešutováMichaela15621
    6.BSchiesserLinda15621
    7.AFlaumeEmma15323
    7.BFojtíkováNikola15224
    7.ATáborskáNatálie15224
    7.AHulaOndřej15224
    7.BVíchaFilip15027
  • Kategorie MINI 
    Pořadí soutěžících v kategorii Mini v rámci školy    
    TřídaPříjmeniJménoBodyPořadí
    5.BVaněkVít1761
    5.AMatýskováDaniela1761
    5.AMěchováBára1761
    4.BKačenaVojta1724
    4.b.DočkalJan1645
    5.AJasníkKristián1616
    5.APawlikVojta1607
    5.B.JanovskýVladimír1568
    5.ABučkováMonika1568
    4.BKorabTadeas14810
    4.BValtrBartoloměj14411
    4.APierníkováAnna14411
    5.AKřižanovskáKlára14411
    5.AJasníkováDagmar14411
    5.ASchillerováHana13615
    4.AAbrahámMichael13615
    5.AMachovskáSofie13615
    5.AIvancováNatálie13318
    5.AVankovaVanda13219
    5.BVrbaPatrik12820
    5.BJiskraŠtěpán12820
    5.a.FajkusLukaš12820
    5.AVíchováNela12423
    4.BKačenaVojtěch12423
    5.AJuraskováJulie12025
    5.ANovotnáEliška12025
    4.APřikrylováAdéla12025
    4.b.OnderkováMarie12025
Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy