boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Den dětí ve školní družině

Ve čtvrtek 1.6. jsme oslavili Mezinárodní den dětí na prosluněném školním dvoře. Pro děti bylo připraveno 8 stanovišť, na kterých se plnily jednoduché úkoly: zadržování dechu v nádobě s vodou, plnění PET lahví po značku (závod dvojic), shazování kuželek míčkem, běh dvojic v obřích galoších, průchod ozvučenou pavučinou, hod míčkem do klaunské hlavy, jízda na koloběžce slalomem a s kelímkem vody v ruce, hvízdání pusou po snězení piškotu. Všechny zúčastněné děti vše krásně zvládly a za odměnu a jako dáreček k MDD dostal každý přítomný jahodový nanuk, který se nám podařilo sponzorsky pro děti získat.

Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy