boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Více zde

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Děti ŠD a Magičtí Lucemburkové

V úterý 9. 2. jsme s dětmi z 2.A+2.B navštívili výstavu v Domě umění  „Magičtí Lucemburkové“. Děti se nenásilnou formou seznámili se 4 královskými Lucemburky: Janem Lucemburským, Karlem IV., Zikmundem a Václavem IV. Na pracovní kartu dostávali barevná razítka, doplňovali do papírové koruny drahokamy, seznámili se se středověkými ilustracemi a knihami a závěrem obhlédli repliku středověkého povozu a nástrojů k pranýřování…v kapli. Domů si děti kromě informací a zážitků odnesly i papírovou královskou korunu k vystřižení a drahokamy k dolepení. Pěkná, poučná výstava.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení