boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Divadelní představení pro naše prvňáčky

V pondělí 7. 3. si děti ze 4.B pozvaly své malé kamarády do své třídy. V rámci hodin dramatické výchovy si pro ně nacvičily divadlo o životě Karla IV. Prvňáčkům se představení líbilo, mnohé si z něj zapamatovali. Nejpozornější diváky pak Eliška Přemyslovna odměnila sladkostí. Čtvrťáci si zase díky divadlu procvičili učivo z našich dějin, a zároveň se při nacvičování dověděli i něco navíc. Je moc fajn, že máme u nás ve škole i hodiny dramatické výchovy. Děti si v nich rozšiřují i svou slovní zásobu, naučí se vystupovat před ostatními, správně se vyjadřovat…

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení