boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Den mazlíčků – III. B

Konečně je to tady! Po nějaké době přemlouvání paní učitelky jsme uspořádali

Den našich mazlíčků.

V pátek 11. března se sešli v naší třídě králík, želva, tři morčata, křečík a také veliký šnek. Jejich páníčci nám o každém zvířátku řekli něco zajímavého, jak se o ně starají a co jim chutná. A tak jsme viděli, jaké účesy nosí morčata, jak rychlá dovede být želva, jak roztomilý je křečík. Šnek nám zase ukázal, jak zachovat klid a králíček předvedl, jaká frajeřina je nosit jedno ucho nahoru a jedno dolů. Miláčci se proběhli, a když jsme počítali příklady, odpočívali ve svých domečcích. Na konci vyučování se už králíček kamarádil s morčetem. Den se nám moc líbil.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení