Družinová superstar

Ve čtvrtek 25.1. jsme uspořádali v naší družině pěveckou soutěž. Děti se na ni doma i v družině připravovaly. Zazpívali nám jednotlivci, dua, trio i kvarteto. Soutěž jsme zahájili krátkým hudebním vystoupení 2 žaček 9.tříd z naší školy: zpěv a kytaru obstarala Klárka Krybusová a Hedvika Růžičková a po potlesku děvčata  zasedla do naší odborné poroty. Děti zpívaly s chutí a nadšením, publikum výkony soutěžících odměňovalo potleskem a porota body. V televizní soutěži bývá pouze 1 vítěz, my jich měli hned několik, o čemž se můžete přesvědčit na fotografiích z akce v galerii školy.Vítězové získali medaile, diplomy, sladkosti a  věcné drobnosti, ti nejlepší si vybojovali postup do okresního kola družinové pěvecké soutěže, která se bude konat v únoru v ZŠ Pekařská. Všem zpěváčkům děkujeme za přípravu a odvahu předvést své umění před ostatními dětmi a gratulujeme vítězům.