Jarní výtvarné dílny

V úterý 11.4. jsme se sešli spolu s dětmi naší školy a jejich rodiči na jarních výtvarných dílnách, které každým rokem chystají vychovatelky školní družiny ve spolupráci s učitelským sborem. Ve třídách 1.-2. patra byly nachystány dílničky s jarními-velikonočními náměty k vyrábění. Zájemci si mohli vytvořit dekoraci ze sena a ručního papíru, odnášeli si naklíčené obilí ve skořápce, papírem zdobené vajíčko, keramický květinový závěs na dveře, barevného ptáčka na kolíčku, skládaného motýlka, květinkový látkový obrázek a luštěninový tulipán. Sladké kuřátko na děti čekalo ve třídě, kde se mohli současně všichni pokochat křehkou krásou paličkované krajky. K občerstvení a posezení byl otevřen bufet U Boženky. Součástí programu byla i výstavka výtvorů keramických kroužků naší družiny a školy.Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň a za projevenou radost z výrobků z naších dílen. Přejeme všem veselé Velikonoce.