Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Lyžařský výcvik 1. stupně

Týden před jarními prázdninami měli žáci 1. stupně možnost vyrazit na lyžařský výcvikový kurz do Heiparku Tošovice. Každé ráno jsme vyrazili na svah a odpoledne se vraceli domů. Někteří stáli na lyžích poprvé, jiní už byli lyžaři a svou dovednost rozvíjeli. Podle zkušeností byli rozděleni do skupin a rozprchli se obsadit všechny spuštěné sjezdovky. Počasí nám přálo a sluníčko nás doprovázelo skoro každý den. Ve čtvrtek se mu moc nechtělo a poslalo na nás dešťové kapky. V pátek se ale znovu objevilo, aby se podívalo, jak děti zvládnou závod. Děti celý týden trénovaly, zlepšovaly se a v pátek poměřily síly s ostatními při slalomovém závodu. Věřím, že i Vám rodičům, se během jarních prázdnin pochlubily, jak umí lyžovat. V lyžování se budou neustále zlepšovat a zdokonalovat a třeba se uvidíme na svahu i příští rok :).

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení