boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – Jednohubkové odpoledne

V úterý 8. 3. 2022 proběhla v naší školní družině velmi oblíbená akce „jednohubkové odpoledne“. Každá skupina ŠD vytvořila ty své jednohubky a pak je prezentovala. I přes velké problémy vybrat tu správnou, tu nejoblíbenější a tedy i tu nejlepší pomazánku na jednohubky se všechno nakonec podařilo vyrobit, namazat, ozdobit, sníst a také uklidit… Chtěli bychom všichni poděkovat mamince Anetky Levákové, která spoustu dobrot pro děti připravila už doma a přinesla do školy. Fotografie v galerii jsou pouze z předváděcí a ochutnávací části 😆 a třeba vás budou inspirovat. Tak dobrou chuť! 😎

Těšíme se na další společnou akci. Vaše vychovatelky 😉

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení