Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Pohádková abeceda skřítka Knihomílka Čtivého

V lednu a únoru absolvovali prvňáci  na dětském oddělení Knihovny Petra Bezruče  cyklus dvou na sebe navazujících besed s názvem POHÁDKOVÁ ABECEDA SKŘÍTKA Knihomílka Čtivého. V první lekci byli seznámeni s chodem knihovny a půjčovním řádem.Ve druhé lekci plnili úkoly a odpovídali na otázky týkající se zacházení s knihami. Poté byli pasováni na čtenáře a všem dětem byl udělen řád „Veselé abecedy“ skřítka Knihomílka čtivého.  Zájemcům byl zdarma vystaven čtenářský průkaz s platností do konce druhé třídy. Někteří si jej přinesli již s sebou, a tak si odnášeli domů první vypůjčené knihy. „Milí začínající čtenáři, těšte se, od teďka budeme pravidelně chodit do knihovny vracet i půjčovat knihy k vašemu čtení“. Foto: zde

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení