boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Projektový den – les, louka, rybník

Dva květnové čtvrtky se naši šesťáci seznamovali s různorodostí ekosystému naživo. Byla pro ně nachytané stezka v raduňském lesoparku. Na stezce plnili úkoly, které byly zaměřeny na jednotlivé charakteristické znaky ekosystému lesa, rybníka a louky. Těmito aktivitami si žáci prakticky zopakovali to, co doposud probrali v hodinách přírodopisu. Žáci pracovali badatelsky s pomocí speciálních lup na mobilní telefony a vyzkoušeli si i aplikaci na tabletech na rozpoznávání druhů rostlin.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení