Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – Jarní prázdniny ve škole – zvířátkový den

V týdnu od 27.2. do 3.3.2023 probíhají jarní prázdniny a my máme pro děti, které se k nám přihlásily také z jiných opavských škol, na každý den přichystaný zajímavý program. V pondělí jsme navštívili ve SVČ Opava, MINIZOO. Paní, která nás mezi zvířátky provázela, nám vyprávěla spoustu zajímavostí o zvířatech,. Děti si je mohly prohlédnout, pohladit a pochovat a že jich bylo: hadi, ještěrky, rybičky, morčátka, králíci, papoušci, činčily a spousta dalších, prohlédněte si je v galerii. Nakonec si děti ještě zaskotačily na průlezkách a houpačkách na zahradě SVČ a pak už jsme kráčeli zpět ke škole a těšili se na dobrý oběd. Zítra nás čeká návštěva knihovny PB v Opavě, ve středu film v kině Kupé, ve čtvrtek interaktivní výstava s aktivitami v OKO a v pátek zvířátka na školním statku. Těšíme se! Vaše vychovatelky. 😀

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení