Učebna pod širým nebem

Škola v přírodě 3. A, 3. B – horský hotel Excelsior

Naši třeťáci se na svou školu v přírodě vydají do Horní Lomné v Beskydech, a to v termínu 11.-15. 6. 2018. Na programu bude kromě her, soutěží a samozřejmě vodních radovánek v hotelovém bazénu, hlavně poznávání přírody. Máme proto také domluvenu celodenní návštěvu pralesa Mionší s průvodcem a program o vodním světě Beskyd ve vzdělávacím URSUS centru v Dolní Lomné. Na zpáteční cestě domů navštívíme také archeopark v Chotěbuzi. Program to bude pestrý. Sledovat jej můžete na našich fotkách, které na tomto místě budeme postupně zveřejňovat.

Tak už jsme zpátky doma! Náš pobyt v Beskydech skončil. Děti byly spokojené, jen občas se trochu zastesklo po rodičích, ale všichni to zvládli! Takže za rok se opět vydáme na expedici YDYKSEB? Uvidíme!