Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina – Dýně kolem nás a strašidelné odpoledne

V uplynulých dnech jsme s dětmi ve školní družině z důvodu nepříznivého počasí častěji pobývali uvnitř školy, ale vůbec jsme se přitom nenudili. Kreslili, vybarvovali, stříhali a lepili jsme dýně, kterými jsme pak ozdobili okna na chodbách a ve třídách, vytvořili si dýňovou skládačku (od semínka až po rostlinu a plod) a také jsme tak trochu strašili… Děti měly za úkol poznat pohmatu, co je v krabici strašidelného pro naši přírodu. Krabice voněla větvičkami, listím a kromě kaštanů se v ní ukrývala tři strašidla, která bohužel občas nacházíme právě v přírodě okolo nás – igelitový sáček, zmačkaný papír od svačiny a provázek. Odměnou byla tentokrát „krvavá očička a pečené prstíky“. Nakonec jsme si zahráli veselé hry s písničkami. Všichni jsme si deštivá odpoledne v minulém týdnu spolu užili. Vychovatelky ŠD 😆

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení