Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina – Vlaštovkové odpoledne

Vlaštovky už odletěly do teplých krajin a všude kolem nás je podzim v celé své kráse. A bohužel i nepříznivé chladné počasí, vítr a déšť k podzimu patří. Ve dnech, kdy nemůže jít s dětmi ven, pro ně pořádáme akce ve škole. K jedné z nich patří společné vlaštovkové odpoledne. Děti si poskládají papírové vlaštovky, vyzdobí je kresbami, vybarví a mohou začít soutěžit. Nejdříve je uspořádána soutěž o nejkrásnější vlaštovky a pak už se děti vlaštovkami zkoušejí trefovat do krabic, házejí do dálky, do výšky do schodů a nebo se snaží vlaštovku prohodit obručí. Komu se to nepovede napoprvé, nezoufá a může to zkoušet dál a dál. Nakonec všechny odměníme drobnou sladkostí a těšíme na další společnou akci. Tímto bychom také chtěli poděkovat rodičům, kteří nám do školy přinesli papíry a další materiál na naše aktivity, děkujeme. Vychovatelky ŠD 😆

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení