Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Strom pro zvířátka

V sobotu 28.1. jsme se s dětmi vydali do raduňského parku na procházku a najít vhodné místečko pro ozdobení stromečku pro lesní zvířátka. Děti přinesly staré pečivo, jablíčka, mrkev, lojové  koule pro ptáčky….., naaranžovali jsme vše v lese a přišla chuť na vlastní svačinky. Lesoparkem jsme pak prošli zpět k zámku a děti zlákal místní zamrzlý rybník ke krátkému poklouzání. Pak naše kroky vedla Baruška z 2.A, jejíž maminka vede v Raduni lesní školu a my ji byli navštívit. Děti viděly místní ovce a kačeny, prozkoumali jsme jurtu, ve které má školka sídlo a pak již autobusem zpět do Opavy. Počasí bylo slunečné a lehce mrazivé, ale to už k zimě patří, stejně tak jako dobrá nálada  k výletu.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení