Superstar v družině

Ve čtvrtek 23.1. proběhla v naší ŠD pěvecká soutěž „DRUŽINOVÁ SUPERSTAR“. Podmínky téměř jako v televizi: odborná porota, hodnocení, diváci, mikrofon, focení…a pěvecké výkony rovněž vynikající. Zpívali kluci, holky, dvojice, trojice, čtveřice, zpívalo se česky i anglicky. Na rozdíl od televize, u nás vyhráli všichni. Už jen tím, že překonali ostych a mnohdy i sami sebe, a navíc  odměnku dostali všichni účastníci a vítězové s vysokými body si mohli vybírat z naší odměnové nabídky  ( předměty, jež jsme dostali od pozorných rodičů jako sponzorský dar do ŠD). Vítězem mezi všemi  se stal Oskar z 5.A, dále zabodovala Kamilka z 3.A a Vincent z 1.A. Velmi překvapil Míchal  z 3.B a Matěj z 3.A. Všem gratulujeme a děkujeme vítězům a všem zpěvákům za účast, stejně tak p.učitelce Jelenové za předsednictví v porotě a máme radost z pěkného rozezpívaného odpoledne.