Učebna pod širým nebem

Superstar ve školní družině

Ve čtvrtek 14.1. jsme uspořádali naši tradiční pěveckou soutěž Superstar. Letošní ročník byl velmi silně obsazen, sešlo se velké množství zpěváčků, krásné písničky, výborná atmosféra … Děti zpívaly sólo, ve dvojici, v trojici a to písničky, které si samy připravily. Zpívalo se na mikrofon, bez hudebního doprovodu. Soutěž byla doplněna hudební vsuvkou Davida Wagnera, který zahrál na kytaru. Odbornou porotu tvořily paní vychovatelky a dvojice, která nám zajistila krátký hudební program. Přišla nám zazpívat Maruška Tomanová, zpěvačka, která se zúčastnila letošního ročníku opravdové Superstar v televizi a umístila se mezi 40 nejlepších zpěváků. Její vystoupení (v doprovodu Vojty Vajdy na kachon) je nahráno na stránkách školy. Fotografie z povedené akce rovněž. Jsou zde k vidění i oceněné děti, které kromě diplomu a medaile získaly sladkosti a drobné odměny. Nejlepší zpěvačkou letošního ročníku byla vyhodnocena Edita Plodzieňová ze 4.A, která svým výkonem ohromila porotu i diváky. Těšíme se na další ročník.

Foto z akce: zde