boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Superstar ve školní družině

Ve čtvrtek 14.1. jsme uspořádali naši tradiční pěveckou soutěž Superstar. Letošní ročník byl velmi silně obsazen, sešlo se velké množství zpěváčků, krásné písničky, výborná atmosféra … Děti zpívaly sólo, ve dvojici, v trojici a to písničky, které si samy připravily. Zpívalo se na mikrofon, bez hudebního doprovodu. Soutěž byla doplněna hudební vsuvkou Davida Wagnera, který zahrál na kytaru. Odbornou porotu tvořily paní vychovatelky a dvojice, která nám zajistila krátký hudební program. Přišla nám zazpívat Maruška Tomanová, zpěvačka, která se zúčastnila letošního ročníku opravdové Superstar v televizi a umístila se mezi 40 nejlepších zpěváků. Její vystoupení (v doprovodu Vojty Vajdy na kachon) je nahráno na stránkách školy. Fotografie z povedené akce rovněž. Jsou zde k vidění i oceněné děti, které kromě diplomu a medaile získaly sladkosti a drobné odměny. Nejlepší zpěvačkou letošního ročníku byla vyhodnocena Edita Plodzieňová ze 4.A, která svým výkonem ohromila porotu i diváky. Těšíme se na další ročník.

Foto z akce: zde