boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Superstar ve školní družině

Ve čtvrtek 14.1. jsme uspořádali naši tradiční pěveckou soutěž Superstar. Letošní ročník byl velmi silně obsazen, sešlo se velké množství zpěváčků, krásné písničky, výborná atmosféra … Děti zpívaly sólo, ve dvojici, v trojici a to písničky, které si samy připravily. Zpívalo se na mikrofon, bez hudebního doprovodu. Soutěž byla doplněna hudební vsuvkou Davida Wagnera, který zahrál na kytaru. Odbornou porotu tvořily paní vychovatelky a dvojice, která nám zajistila krátký hudební program. Přišla nám zazpívat Maruška Tomanová, zpěvačka, která se zúčastnila letošního ročníku opravdové Superstar v televizi a umístila se mezi 40 nejlepších zpěváků. Její vystoupení (v doprovodu Vojty Vajdy na kachon) je nahráno na stránkách školy. Fotografie z povedené akce rovněž. Jsou zde k vidění i oceněné děti, které kromě diplomu a medaile získaly sladkosti a drobné odměny. Nejlepší zpěvačkou letošního ročníku byla vyhodnocena Edita Plodzieňová ze 4.A, která svým výkonem ohromila porotu i diváky. Těšíme se na další ročník.

Foto z akce: zde

Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy