Superstar ve školní družině

Ve čtvrtek 14.1. jsme uspořádali naši tradiční pěveckou soutěž Superstar. Letošní ročník byl velmi silně obsazen, sešlo se velké množství zpěváčků, krásné písničky, výborná atmosféra … Děti zpívaly sólo, ve dvojici, v trojici a to písničky, které si samy připravily. Zpívalo se na mikrofon, bez hudebního doprovodu. Soutěž byla doplněna hudební vsuvkou Davida Wagnera, který zahrál na kytaru. Odbornou porotu tvořily paní vychovatelky a dvojice, která nám zajistila krátký hudební program. Přišla nám zazpívat Maruška Tomanová, zpěvačka, která se zúčastnila letošního ročníku opravdové Superstar v televizi a umístila se mezi 40 nejlepších zpěváků. Její vystoupení (v doprovodu Vojty Vajdy na kachon) je nahráno na stránkách školy. Fotografie z povedené akce rovněž. Jsou zde k vidění i oceněné děti, které kromě diplomu a medaile získaly sladkosti a drobné odměny. Nejlepší zpěvačkou letošního ročníku byla vyhodnocena Edita Plodzieňová ze 4.A, která svým výkonem ohromila porotu i diváky. Těšíme se na další ročník.

Foto z akce: zde