boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Třeťáci v Planetáriu Ostrava
Ve čtvrtek 9.6. jsme s našimi třeťáky vyrazili do Planetária v Ostravě. Hned po příjezdu a vydatné svačince jsme se přesunuli do objektu Planetária na předem domluvenou projekci s názvem “Kouzelný globus”. Sympatická průvodkyně nás zavedla do sálu sférického kina. Nejprve jsme se nechali unést hudbou pod aktuální hvězdnou oblohou a pak s úžasem pozorovali, co všechno se děje “tam nahoře”. Viděli jsme měsíc, planety obíhající kolem slunce, mléčnou dráhu i jednotlivá souhvězdí. Projekce byla ukončena zábavnou tematickou pohádkou. Pak už zbývalo jen nakoupit lákavé dobrůtky nebo upomínkové předměty a hurá zpátky do školy!!!
Plán školních akcí
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení